Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для перестройки и модернизации объектов таможенной системы

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 07.07.2010 № 553
действует с 13.07.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 липня 2010 р. N 553

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розбудови та модернізації об'єктів митної системи

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розбудови та модернізації об'єктів митної системи, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 27

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розбудови та модернізації об'єктів митної системи

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті Держмитслужбі за програмою "Розбудова та модернізація об'єктів митної системи" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на:

закупівлю сучасних технічних засобів митного контролю, електронно-обчислювальної техніки, засобів зв'язку, транспортних засобів та іншої техніки, необхідної для забезпечення діяльності митної системи;

проведення капітального ремонту, будівництва (реконструкції) об'єктів і споруд. При цьому бюджетні кошти спрямовуються в першу чергу на погашення кредиторської заборгованості, консервацію об'єктів (споруд), будівництво і реконструкція яких припинені внаслідок відсутності фінансування, продовження робіт з будівництва і реконструкції об'єктів (споруд) із ступенем будівельної готовності не менш як 50 відсотків, а також об'єктів (споруд), які відповідно до титулу будови (об'єкта) передбачається ввести в експлуатацію в поточному році.

3. Видатки, пов'язані з будівництвом (реконструкцією) за рахунок бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос