Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете на расходы, связанные с комплексом мероприятий по хранению, перевозке, переработке и экспортом объектов государственного ценового регулирования государственного интервенционного фонда

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 23.06.2010 № 502
редакция действует с 03.06.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 червня 2010 р. N 502

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.02.2011 р. N 96)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 7 лютого 2011 року N 96
,
від 7 листопада 2013 року N 812
,
від 27 травня 2020 року N 407

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду, що додається.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2011 р. N 96)

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 22

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.02.2011 р. N 96)

(У тексті Порядку слова "Мінагрополітики" і "Мінекономіки" замінено відповідно словами "Міністерство аграрної політики та продовольства" і "Міністерство економічного розвитку та торгівлі" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2011 року N 96)

(У тексті Порядку слова "Міністерство аграрної політики та продовольства" у всіх відмінках і "Міністерством економічного розвитку та торгівлі" замінено відповідно словами "Мінагрополітики" і "Мінекономрозвитку" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2013 року N 812)

(У тексті Порядку слово "Мінагрополітики" замінено словом "Мінекономіки" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2020 року N 407)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду (далі - бюджетні кошти).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.02.2011 р. N 96)

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки.

Мінекономіки спрямовує бюджетні кошти Аграрному фонду для використання їх з метою забезпечення здійснення заходів із зберігання, перевезення, переробки та експорту об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду.

(абзац перший пункту 2 замінено абзацами першим та другим згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2013 р. N 812,
у зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім)

Закупівля Аграрним фондом послуг, пов'язаних із зберіганням, перевезенням, переробкою та експортом об'єктів державного цінового регулювання, здійснюється відповідно до вимог законодавства в межах норм, установлених Кабінетом Міністрів України.

3. Аграрний фонд використовує бюджетні кошти виключно для здійснення витрат, пов'язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання.

4. Тарифи (плата) на послуги, пов'язані із зберіганням зерна державного інтервенційного фонду, та послуги, пов'язані з експортом об'єктів державного цінового регулювання, встановлюються Мінекономіки з урахуванням граничного розміру, визначеного статтею 14 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України".

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 р. N 407)

5. Норми відшкодування витрат, пов'язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення та переробки об'єктів державного цінового регулювання, встановлюються на рівні тарифів (плати), які розраховуються на основі зведених результатів проведеного Аграрним фондом на внутрішньому ринку моніторингу надання суб'єктами господарювання таких послуг за минулий рік та затверджуються Мінекономіки.

(абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 р. N 407)

Експорт об'єктів державного цінового регулювання здійснюється Аграрним фондом за окремим рішенням Кабінету Міністрів України.

6. Мінекономіки перераховує бюджетні кошти Аграрному фонду із власного реєстраційного рахунку на реєстраційний рахунок Аграрного фонду, що відкриті у Казначействі.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.11.2013 р. N 812)

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.

(пункт 7 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 07.11.2013 р. N 812)

71. Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

(Порядок доповнено пунктом 71 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.11.2013 р. N 812)

8. Аграрний фонд подає щокварталу до 10 числа звітного періоду Мінекономіки інформацію про обсяг використання бюджетних коштів.

Мінекономіки подає Мінфіну в установлений для звітності строк звіт про використання бюджетних коштів.

(абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2011 р. N 96)

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за використанням бюджетних коштів здійснюються уповноваженими органами в установленому законодавством порядку.

(пункт 9 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 07.11.2013 р. N 812)

____________

Опрос