Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для изготовления удостоверений родителей и ребенка из многодетной семьи

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 21.06.2010 № 474
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 червня 2010 р. N 474

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 1 грудня 2010 року N 1083
,
 від 2 березня 2011 року N 172

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 154)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, що додається.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту в державному бюджеті на відповідний рік за програмою "Виготовлення посвідчень для батьків та дітей багатодітних родин" (далі - бюджетні кошти).

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба молоді та спорту.

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

2. Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій щокварталу до 10 числа наступного місяця узагальнюють інформацію, наведену в отриманих від структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад відомостях, які підготовлені з урахуванням даних єдиного обліку багатодітних сімей та залишків невикористаних бланків посвідчень на початок року, і подають до Державної служби молоді та спорту затверджені їх керівниками заявки про потребу в бланках посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї за формою, затвердженою в установленому законодавством порядку.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.12.2010 р. N 1083
,
 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

3. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

Оплата зазначених товарів і послуг здійснюється на підставі платіжних доручень, видаткових накладних та актів про виготовлення товарів (надання послуг) згідно з договорами, укладеними Державною службою молоді та спорту з виробниками таких товарів (надавачами послуг), шляхом перерахування бюджетних коштів на їх рахунки.

(абзац другий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

У договорах про закупівлю товарів і послуг за бюджетні кошти обов'язково передбачаються умови щодо застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань.

4. Облік та видача посвідчень здійснюються відповідно до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. N 209 "Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 16, ст. 734).

Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій забезпечують у десятиденний строк після отримання бланків посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї їх розподіл між структурними підрозділами у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад.

(абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства від 25 травня 2004 р. N 89.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 р. N 172)

6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос