Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выплате пенсии и государственной социальной помощи за январь - апрель 2010 г. в связи с принятием Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 2010 год"

КМ Украины
Постановление КМ от 12.05.2010 № 336
действует с 14.05.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 травня 2010 р. N 336

Київ

Про виплату пенсії та державної соціальної допомоги за січень - квітень 2010 р. у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік"

З метою реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити виплату недоотриманої за січень - квітень 2010 р. суми пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам у зв'язку з перерахуванням їх розмірів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 травня 2010 р. N 331 "Деякі питання реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" у травні - за січень і лютий, у червні - за березень і квітень цього року.

2. Здійснити виплату недоотриманої за січень - квітень 2010 р. суми державної соціальної допомоги на догляд, допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги сім'ям з дітьми та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, у зв'язку з перерахуванням їх розмірів відповідно до статей 45 і 52 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" у травні - за січень і лютий, у червні - за березень і квітень цього року.

3. У разі призначення починаючи з травня 2010 р. державної допомоги, розмір якої визначається з урахуванням сукупного доходу сім'ї, виплачені відповідно до цієї постанови недоотримані за січень - квітень 2010 р. суми пенсії та державної соціальної допомоги ураховуються до доходу сім'ї у тому місяці, в якому проведено їх виплату.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

Опрос