Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок подготовки, заключения и выполнения соглашения по региональному развитию

КМ Украины
Постановление КМ от 02.03.2010 № 233
действует с 15.03.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2010 р. N 233

Київ

Про внесення змін до Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 р. N 751 "Про затвердження Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку і відповідної типової угоди" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 39, ст. 1546), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 39

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку

1. У пункті 6 слово "складає" замінити словами "може складати".

2. Пункт 11 після слів "Протокол намірів" доповнити словами "(за наявності)".

3. Пункт 13 викласти в такій редакції:

"13. Проект угоди готується відповідно до типової угоди і вимог законодавства з урахуванням строків, визначених у порядку розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. N 621 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 18 - 19, ст. 834). При цьому фінансування спільних заходів за рахунок коштів державного бюджету передбачається лише за умови співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел.

Рекомендовані розміри співфінансування для об'єктів будівництва та реконструкції:

для кожного з об'єктів, розташованих у мм. Києві та Севастополі, містах обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення, - не менш як 50 відсотків суми коштів, передбачених на фінансування об'єкта;

для кожного з об'єктів районного значення та тих, що розташовані в містах районного значення, - не менш як 20 відсотків суми коштів, передбачених на фінансування об'єкта;

для об'єктів комунальної власності сільських та селищних територіальних громад - не менш як 10 відсотків суми коштів, передбачених на фінансування об'єкта.".

____________

Опрос