Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы временной нетрудоспособности лиц рядового и начальствующего состава

КМ Украины
Постановление КМ от 01.03.2010 № 194
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 березня 2010 р. N 194

Київ

Деякі питання тимчасової непрацездатності осіб рядового і начальницького складу

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 липня 2013 року N 593)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Положення про порядок проходження служби особами рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 629 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 30, ст. 1810), такі зміни:

доповнити Положення пунктом 161 такого змісту:

"161. Особи рядового і начальницького складу у разі тимчасової непрацездатності звільняються від виконання службових обов'язків на час такої непрацездатності у порядку, що визначається МНС";

у третьому реченні пункту 94 слова "перебування в лікувальному закладі та" замінити словами "звільнення від виконання службових обов'язків у разі тимчасової непрацездатності та перебування".

2. Міністерству охорони здоров'я затвердити у двомісячний строк за погодженням з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державним департаментом з питань виконання покарань, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Державною податковою адміністрацією порядок видачі закладами охорони здоров'я документів, що є підставою для звільнення від виконання службових обов'язків осіб рядового і начальницького складу у зв'язку із захворюванням, пораненням, травмуванням, доглядом за хворим членом сім'ї, вагітністю і пологами, в якому визначити строк звільнення залежно від причин тимчасової непрацездатності.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 33

Опрос