Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности по торговле племенными (генетическими) ресурсами, проведению генетической экспертизы происхождения и аномалий животных и определяется периодичность осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля) Министерством аграрной политики и продовольствия

КМ Украины
Постановление КМ от 24.02.2010 № 178
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 лютого 2010 р. N 178

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством аграрної політики та продовольства

(назва у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 25.12.2013 р. N 957)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 грудня 2013 року N 957

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 вересня 2015 року N 682)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством аграрної політики та продовольства, що додаються.

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 25.12.2013 р. N 957)

2. Міністерству аграрної політики та продовольства привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 р. N 957)

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 22

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством аграрної політики та продовольства

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин, є:

вид господарської діяльності (торгівля племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин);

види племінних тварин;

масштаби господарської діяльності (визначаються за чисельністю голів основного стада племінних тварин).

2. Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високий, середній або незначний.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами - спермою, ембріонами та яйцеклітинами, що мають племінну (генетичну) цінність.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, які провадять діяльність, пов'язану з торгівлею племінними тваринами, та мають основне стадо такою чисельністю:

великої рогатої худоби - 100 або більше голів та/або

свиней - 100 або більше голів та/або

овець - 350 або більше голів.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб'єкти, які:

провадять діяльність, пов'язану з проведенням генетичної експертизи походження та аномалій тварин;

провадять діяльність, пов'язану з торгівлею племінними тваринами, крім зазначених у пункті 4 цих критеріїв.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику - не частіше ніж один раз на рік;

із середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на три роки;

з незначним ступенем ризику - не частіше ніж один раз на п'ять років.

7. У разі коли протягом останніх трьох років, що передують плановому, але не менш як за результатами двох останніх заходів державного нагляду (контролю), не виявлено фактів порушення вимог провадження господарської діяльності з торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин, наступний плановий захід державного нагляду (контролю) щодо такого суб'єкта господарювання здійснюється не раніше, ніж через період часу, встановлений для відповідної групи ризику, збільшений у 1,5 раза.

8. У разі коли суб'єкт господарювання може бути віднесений одночасно до двох або більше ступенів ризику, такий суб'єкт відноситься до більш високого ступеня ризику з тих, до яких він може бути віднесений.

(Критерії у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 25.12.2013 р. N 957)

____________

Опрос