Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок подготовки и проведения при участии личного состава с использованием вооружения и военной техники Вооруженных Сил потенциально опасных мероприятий в присутствии гражданского населения

КМ Украины
Постановление КМ от 03.02.2010 № 104
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 лютого 2010 р. N 104

Київ

Про внесення змін до Порядку підготовки і проведення за участю особового складу з використанням озброєння і військової техніки Збройних Сил потенційно небезпечних заходів у присутності цивільного населення

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 13 серпня 2014 року N 548)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку підготовки і проведення за участю особового складу з використанням озброєння і військової техніки Збройних Сил потенційно небезпечних заходів у присутності цивільного населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2003 р. N 378 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 13, ст. 573), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 29

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку підготовки і проведення за участю особового складу з використанням озброєння і військової техніки Збройних Сил потенційно небезпечних заходів у присутності цивільного населення

1. Пункт 5 доповнити абзацом такого змісту:

"Під час проведення парадів військ у межах населених пунктів проліт літальних апаратів здійснюється на безпечних висотах. Під час маневрування літальних апаратів зменшення висоти забороняється.".

2. Пункти 7 і 8 викласти у такій редакції:

"7. Проведенню параду військ з використанням озброєння і військової техніки передують щонайменше три практичні тренування безпосередньо на місці (в районі) його проведення.

8. Показ озброєння і військової техніки проводиться з метою демонстрації досягнень у сфері розвитку озброєння і військової техніки під час парадів військ, відзначення державних свят, а також з рекламною та іншою метою.".

3. У пункті 14 слова "начальник Генерального штабу Збройних Сил" замінити словами "начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил".

____________

Опрос