Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности в сфере городского электрического транспорта (трамвай, троллейбус) и определяется периодичность осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля) Государственной службой по безопасности на транспорте

КМ Украины
Постановление КМ от 03.02.2010 № 100
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 лютого 2010 р. N 100

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з безпеки на транспорті

(назва із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. N 318,
від 04.02.2016 р. N 100)

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 6 серпня 2014 року N 318
,
від 4 лютого 2016 року N 100
,
від 9 серпня 2017 року N 603
,
від 18 грудня 2017 року N 1103

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 червня 2019 року N 475)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з безпеки на транспорті, згідно з додатком.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. N 318,
від 04.02.2016 р. N 100)

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 21

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)
Державною службою з безпеки на транспорті

(назва додатка із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.02.2016 р. N 100)

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), є:

рівень дотримання і виконання вимог законодавства, норм, правил та стандартів з безпеки руху у сфері міського електричного транспорту;

технічний стан міського електричного транспорту, що використовується для перевезення пасажирів та їх багажу, який відпрацював свій нормативний строк та якому продовжено строк експлуатації.

2. Установлено три ступені ризику: високий, середній, незначний.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб'єкти, які:

здійснюють пасажирські перевезення рухомим складом (трамвай, тролейбус), понад 20 відсотків якого відпрацювали свій нормативний строк та яким продовжено строк експлуатації;

протягом року допустили порушення вимог законодавства, норм, правил та стандартів з безпеки руху, експлуатації та утримання у належному технічному стані об'єктів міського електричного транспорту.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, які здійснюють пасажирські перевезення рухомим складом (трамвай, тролейбус), до 20 відсотків якого відпрацювали свій нормативний строк та яким продовжено строк експлуатації.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб'єкти, що не віднесені до суб'єктів господарювання з високим і середнім ступенем ризику.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання у сфері міського електричного транспорту здійснюються:

з високим ступенем ризику - не частіше ніж один раз на два роки;

(абзац другий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 р. N 603)

із середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на три роки;

з незначним ступенем ризику - не частіше ніж один раз на п'ять років.

7. У разі коли суб'єкт господарювання може бути віднесений одночасно до двох або більше ступенів ризику, такий суб'єкт належить до більш високого ступеня ризику з тих, до яких він може бути віднесений.

8. У разі коли за результатами планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) (за наявності) протягом останніх шести років для суб'єктів господарювання, які віднесені до середнього ступеня ризику, та протягом останніх десяти років для суб'єктів господарювання, які віднесені до незначного ступеня ризику, у суб'єкта господарювання не виявлено порушень вимог законодавства з безпеки руху у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), наступний плановий захід державного нагляду (контролю) щодо такого суб'єкта господарювання здійснюється не раніше ніж через період часу, встановлений для відповідного ступеня ризику, збільшений в 1,5 раза.

Якщо з дня прийняття такого рішення за результатами позапланових перевірок виявлено порушення суб'єктом господарювання вимог законодавства у відповідній сфері, наступний плановий захід державного нагляду (контролю) щодо такого суб'єкта господарювання здійснюється у наступному плановому періоді.

(пункт 8 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 18.12.2017 р. N 1103)

(Критерії у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 06.08.2014 р. N 318)

____________

Опрос