Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы создания сети аптечных заведений Украинского государственного предприятия почтовой связи "Укрпошта"

КМ Украины
Постановление КМ от 03.02.2010 № 81
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 лютого 2010 р. N 81

Київ

Деякі питання створення мережі аптечних закладів Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Постанову скасовано
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 16 червня 2010 року N 455)

З метою поліпшення стану забезпечення населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства транспорту та зв'язку щодо створення мережі аптечних закладів Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (далі - Укрпошта).

2. Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів, Державному комітетові з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерству транспорту та зв'язку для створення та забезпечення функціонування мережі аптечних закладів Укрпошти внести до 25 лютого 2010 р. зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затверджених Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва і Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів, передбачивши, зокрема, умови розташування аптечних закладів у відділеннях поштового зв'язку.

3. Міністерству транспорту та зв'язку, Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів до 25 лютого 2010 р. розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до Правил торгівлі лікарськими засобами в аптечних закладах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. N 1570 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 47, ст. 3105), з урахуванням необхідності забезпечення функціонування мережі аптечних закладів Укрпошти.

4. Міністерству фінансів і Міністерству транспорту та зв'язку передбачити під час доопрацювання проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" видатки в сумі 150 млн. гривень для збільшення статутного капіталу Укрпошти.

5. Установити, що відповідно до пункту 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692, N 90, ст. 3006), закупівля товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення безперебійного функціонування мережі аптечних закладів Укрпошти, здійснюється Укрпоштою за процедурою закупівлі в одного учасника за погодженням з Міністерством економіки.

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 28

Опрос