Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 6 Порядка применения электронной цифровой подписи органами государственной власти, органами местного самоуправления, предприятиями, учреждениями и организациями государственной формы собственности

КМ Украины
Постановление КМ от 13.01.2010 № 31
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 січня 2010 р. N 31

Київ

Про внесення змін до пункту 6 Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 вересня 2018 року N 749)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміни до пункту 6 Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 1452 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 44, ст. 2894; 2006 р., N 50, ст. 3324), виклавши його в такій редакції:

"6. Граничні ціни (тарифи) на послуги, пов'язані з електронним цифровим підписом, що надаються установам акредитованими центрами сертифікації ключів, установлюються Мінтрансзв'язку за поданням Держкомінформатизації та погодженням з Мінекономіки.".

2. Міністерству транспорту та зв'язку затвердити в шестимісячний строк граничні ціни (тарифи) на послуги, пов'язані з електронним цифровим підписом, що надаються органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям державної форми власності акредитованими центрами сертифікації ключів.

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 49

Опрос