Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении доплаты к надбавкам отдельным категориям лиц, имеющим особые заслуги перед Отчизной

КМ Украины
Постановление КМ от 02.12.2009 № 1309
редакция действует с 11.12.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 грудня 2009 р. N 1309

Київ

Про встановлення доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 25 січня 2012 року N 35
,
від 5 грудня 2018 року N 1020

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 1 грудня 2009 р. Героям України, Героям Соціалістичної Праці, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Трудової Слави, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу" доплату до надбавки, яка встановлюється до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, відповідно до статті 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" або статті 9 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", для того, щоб розмір зазначеної надбавки становив 10000 гривень.

Доплата виплачується, якщо розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною, сум індексації та інших доплат, установлених законодавством), не досягає 15000 гривень і після встановлення доплати сума таких виплат не повинна перевищувати вказаного розміру.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 р. N 1020)

Порядок виплати зазначеної доплати встановлюється Пенсійним фондом України за погодженням з Міністерством соціальної політики.

(абзац третій пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2012 р. N 35)

2. Пенсійному фонду України забезпечити фінансування доплати, установленої цією постановою, за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою 3513020 "Дотація Пенсійному фонду України на пенсійне забезпечення військовослужбовців, виплату пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

Опрос