Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 1 постановления Кабинета Министров Украины от 3 сентября 2009 г. N 989

КМ Украины
Постановление КМ от 18.11.2009 № 1239
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 2009 р. N 1239

Київ

Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2009 р. N 989

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 березня 2014 року N 81)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2009 р. N 989 "Про ціни на природний газ для потреб релігійних організацій" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 72, ст. 2484) зміни, виклавши його в такій редакції:

"1. Установити, що для релігійних організацій природний газ (крім обсягів, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності) відпускається за роздрібними цінами, диференційованими залежно від річних обсягів споживання (далі - роздрібні ціни), які затверджені Національною комісією регулювання електроенергетики для населення.

За надані послуги з газопостачання (крім обсягів, що використовувалися для виробничо-комерційної діяльності) релігійні організації здійснюють розрахунок за роздрібними цінами відповідно до показань лічильників газу.

У поточному році для релігійних організацій роздрібні ціни застосовуються залежно від річного обсягу використання природного газу в минулому році (крім обсягів, що використовувалися для виробничо-комерційної діяльності).

У разі підключення до газорозподільної мережі нового об'єкта релігійної організації у поточному році застосовуються роздрібні ціни, диференційовані залежно від річного обсягу споживання, який не перевищує 2500 куб. метрів.

Газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок вартості природного газу (окремо за кожною релігійною організацією) залежно від обсягу фактичного використання природного газу та роздрібних цін на нього у минулому році.".

2. Національній комісії регулювання електроенергетики надавати роз'яснення щодо застосування механізму перерахунку вартості природного газу.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 37

Опрос