Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении в 2009 году средств Стабилизационного фонда на строительство спортивных сооружений с искусственным льдом в соответствии с Государственной целевой социальной программой "Хоккей Украины"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 04.11.2009 № 1193
действует с 20.11.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 листопада 2009 р. N 1193

Київ

Про спрямування у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду на будівництво спортивних споруд із штучним льодом відповідно до Державної цільової соціальної програми "Хокей України"

Відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Спрямувати за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 22 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", 35000 тис. гривень Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту на будівництво спортивних споруд із штучним льодом відповідно до Державної цільової соціальної програми "Хокей України".

2. Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для будівництва спортивних споруд із штучним льодом відповідно до Державної цільової соціальної програми "Хокей України", що додається.

3. Забезпечити:

Міністерству фінансів - відкриття нової бюджетної програми та внесення змін до розпису державного бюджету;

Державному казначейству - перерахування виділених відповідно до цієї постанови коштів;

Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту - погодження передбаченого пунктом 1 цієї постанови перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

4. Дозволити Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту здійснювати у 2009 році попередню оплату матеріалів, конструкцій і виробів, що придбаваються для виконання робіт з будівництва спортивних споруд із штучним льодом, у розмірі до 10,5 млн. гривень на строк не більш як три місяці.

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для будівництва спортивних споруд із штучним льодом відповідно до Державної цільової соціальної програми "Хокей України"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду за напрямом, передбаченим у пункті 22 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", для будівництва спортивних споруд із штучним льодом відповідно до Державної цільової соціальної програми "Хокей України" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсім'ямолодьспорт.

Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд".

3. Бюджетні кошти виділяються на безповоротній основі з урахуванням вимог Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793).

4. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках головного розпорядника та одержувача таких коштів станом на 1 січня 2010 р. за відповідною бюджетною програмою, обов'язково повертаються до Стабілізаційного фонду.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос