Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении в 2009 году под государственную гарантию иностранного кредита для реализации инвестиционного проекта относительно закупки средств реабилитации (автомобилей) для обеспечения инвалидов с целью усиления социальной защищенности граждан Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 29.10.2009 № 1145
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 жовтня 2009 р. N 1145

Київ

Про залучення у 2009 році під державну гарантію іноземного кредиту для реалізації інвестиційного проекту щодо закупівлі засобів реабілітації (автомобілів) для забезпечення інвалідів з метою посилення соціальної захищеності громадян України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 листопада 2009 року N 1163

Дію постанови зупинено
 Указом Президента України
 від 25 листопада 2009 року N 966/2009

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 листопада 2009 року N 1270)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 червня 2012 року N 578

Додатково див.
 конституційне подання Президента України
 від 25 листопада 2009 року

Відповідно до статті 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства праці та соціальної політики щодо залучення іноземного кредиту в сумі, що не перевищує 400 млн. доларів США (за офіційним курсом, установленим Національним банком на 23 жовтня 2009 р., - 3200 млн. гривень), шляхом укладення договору між Експортно-імпортним банком Китаю та Банком розвитку Китаю як кредиторами, промисловим об'єднанням "Укрпротез" (далі - об'єднання) як позичальником і публічним акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" (далі - Укрексімбанк) як кредитором щодо авансового платежу в обсязі до 15 відсотків оплачуваної у межах іноземного кредиту загальної суми, передбаченої за контрактами (прийнятими до фінансування Експортно-імпортним банком Китаю та Банком розвитку Китаю), для реалізації інвестиційного проекту щодо закупівлі засобів реабілітації (автомобілів) для забезпечення інвалідів з метою посилення соціальної захищеності громадян України (далі - інвестиційний проект) під державну гарантію.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 р. N 1163)

2. Визначити:

об'єднання відповідальним за здійснення закупівлі засобів реабілітації (автомобілів) для реалізації інвестиційного проекту;

закрите акціонерне товариство "Запорізький автомобілебудівний завод" (далі - постачальник) відповідальним за виробництво, переобладнання для ручного керування, постачання засобів реабілітації (автомобілів) зазначеної підприємством у договорі модифікації за ціною не вище ринкової (для базової моделі) для реалізації інвестиційного проекту за участю китайської компанії "Чері Автомобайл Ко.";

Укрексімбанк, який діє на підставі агентської угоди, укладеної з Міністерством фінансів від імені Кабінету Міністрів України 19 вересня 1996 р., фінансовим агентом Кабінету Міністрів України із супроводження іноземного кредиту для реалізації інвестиційного проекту, що надається під державну гарантію.

3. Для надання державної гарантії Міністерству фінансів подаються такі документи:

1) Укрексімбанком і об'єднанням - проект кредитного договору з визначенням схеми та умов залучення іноземного кредиту;

2) Міністерством праці та соціальної політики або за його дорученням Фондом соціального захисту інвалідів:

техніко-економічний розрахунок (бізнес-план) інвестиційного проекту;

висновок державної експертизи інвестиційного проекту відповідно до законодавства;

3) об'єднанням:

проекти контрактів з постачальником про закупівлю засобів реабілітації (автомобілів), погоджені з Міністерством праці та соціальної політики;

копії балансу за минулий рік з додатками та балансу на останню звітну дату з позначкою Головного управління статистики у м. Києві.

4. Уповноважити першого заступника Міністра фінансів Уманського Ігоря Івановича підписати документи, пов'язані з наданням державної гарантії, передбаченої пунктом 1 цієї постанови.

5. Установити, що до надання державної гарантії Міністерство фінансів та об'єднання укладають договір про відшкодування витрат державного бюджету, які можуть виникнути у разі виконання державою гарантійних зобов'язань.

У договорі передбачаються зобов'язання об'єднання щодо:

внесення плати за надання державної гарантії в строк, передбачений для сплати відсотків за іноземним кредитом, у розмірі 2 відсотків річних залишку суми гарантійних зобов'язань;

відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням гарантійних зобов'язань;

подання Міністерству фінансів інформації, необхідної для проведення моніторингу спроможності об'єднання виконувати зобов'язання за іноземним кредитом.

6. Дозволити об'єднанню здійснювати попередню оплату засобів реабілітації (автомобілів) у розмірі до 15 відсотків їх вартості за рахунок кредиту, наданого Укрексімбанком відповідно до пункту 1 цієї постанови.

7. Міністерству фінансів забезпечити обслуговування іноземного кредиту та авансового платежу, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, а також інших платежів і витрат, пов'язаних з реалізацією інвестиційного проекту, за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 та наступні роки, що передбачатимуться Міністерству праці та соціальної політики.

8. Відповідно до пункту 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692, N 90, ст. 3006), установити, що закупівля об'єднанням послуг, пов'язаних з виконанням зобов'язань за іноземним кредитом, здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки.

9. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 р. N 221 і від 19 липня 2006 р. N 999 зміни, що додаються.

10. Взяти до відома, що операції з поставки засобів реабілітації (автомобілів) для реалізації інвестиційного проекту не обкладаються податком на додану вартість відповідно до підпункту 5.1.4 пункту 5.1 статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 р. N 221 і від 19 липня 2006 р. N 999

1. Пункт 1 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 25.06.2012 р. N 578)

2. У пункті 2 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. N 999 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 30, ст. 2130; 2007 р., N 32, ст. 1291; 2008 р., N 31, ст. 996):

абзац третій після слів "державному бюджеті" доповнити словами ", та інших не заборонених законодавством джерел";

доповнити після абзацу шостого новим абзацом такого змісту:

"Кошти з інших не заборонених законодавством джерел перераховуються безпосередньо виконавцю відповідно до укладених угод.".

У зв'язку з цим абзаци сьомий - дев'ятий вважати відповідно абзацами восьмим - десятим.

____________

Опрос