Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении детского песенного конкурса "Евровидение-2009"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 03.09.2009 № 931
редакция действует с 30.10.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 вересня 2009 р. N 931

Київ

Про підготовку та проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 жовтня 2009 року N 1128

Для підготовки та проведення 15 - 22 листопада 2009 р. у м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 15000 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 6 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", і збільшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 22 частини першої статті 76 зазначеного Закону, із спрямуванням їх для забезпечення підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009".

2. Затвердити такі, що додаються:

Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для забезпечення підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009";

план заходів з підготовки та проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009".

21. Забезпечити до погодження з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету:

Міністерству фінансів - внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

Державному казначейству - перерахування коштів, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

(постанову доповнено пунктом 21 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 21.10.2009 р. N 1128)

3. Державному комітету телебачення та радіомовлення погодити перерозподіл коштів, зазначених у пункті 1 цієї постанови, з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

4. Відповідно до пункту 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692, N 90, ст. 3006), установити, що закупівля Національною телекомпанією товарів, робіт і послуг, пов'язаних з підготовкою та проведенням дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009", здійснюється за процедурою в одного учасника без погодження з Міністерством економіки.

5. Національній телекомпанії забезпечити підготовку та проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009" відповідно до вимог Європейської мовної спілки - організатора пісенного конкурсу "Євробачення".

6. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Київській міській державній адміністрації сприяти у підготовці та проведенні дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для забезпечення підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду за напрямом, передбаченим пунктом 22 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", для забезпечення підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Національна телекомпанія.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на безповоротній основі з урахуванням Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793), на забезпечення підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009" відповідно до затвердженого кошторису витрат.

Після прийняття рішення Кабінету Міністрів України про виділення бюджетних коштів на зазначені цілі Держкомтелерадіо у тижневий строк повідомляє Мінфін про виділений обсяг бюджетних коштів та коди економічної класифікації видатків державного бюджету.

4. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється у встановленому законодавством порядку.

6. Національна телекомпанія щомісяця до 3 числа наступного періоду подає Держкомтелерадіо звіт про використання бюджетних коштів, а річний звіт - до 12 січня 2010 року.

7. Держкомтелерадіо щомісяця до 5 числа наступного періоду подає Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів, а річний звіт - не пізніше ніж 20 січня 2010 року.

8. Після закінчення бюджетного періоду залишки коштів, що обліковуються на рахунках головного розпорядника бюджетних коштів на 1 січня 2010 р. за визначеною бюджетною програмою, підлягають обов'язковому поверненню до Стабілізаційного фонду.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ПЛАН
заходів з підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009"

1. Забезпечення організації та проведення засідань Організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Києві дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009" (далі - конкурсу).

2. Визначення місця проведення конкурсу та відповідне інформування Європейської мовної спілки.

3. Вироблення рекламно-інформаційної стратегії популяризації конкурсу, затвердження її наглядовою радою конкурсу та забезпечення реалізації.

4. Організація зустрічей з представниками Європейської мовної спілки та міжнародними партнерами з питань організації конкурсу.

5. Виготовлення за участю Європейської мовної спілки офіційної подарункової, презентаційної та іншої сувенірної продукції відповідно до креативної концепції конкурсу.

6. Визначення готелів для проживання дітей-учасників та осіб, що їх супроводжують, акредитованих журналістів, гостей та міжнародних технічних партнерів Національної телекомпанії з організації міжнародної телевізійної трансляції конкурсу (далі - учасники і гості конкурсу) за найкращими ціновими пропозиціями, враховуючи європейські стандарти.

7. Організація пропуску через державний кордон іноземних учасників і гостей конкурсу та забезпечення митного контролю предметів, що їм належать.

8. Виготовлення пост-кардів для трансляції конкурсу з краєвидами України та привітаннями дітей-учасників.

9. Забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення конкурсу, перебування та тимчасового проживання учасників і гостей конкурсу.

10. Обстеження транспортних маршрутів до місць проведення конкурсу та зон паркування, а також визначення місць тимчасової дислокації підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції для забезпечення безпеки руху під час підготовки та проведення конкурсу.

11. Проведення акредитації учасників і гостей конкурсу згідно з категоріями, визначеними Європейською мовною спілкою.

12. Забезпечення страхування від нещасних випадків на час проведення конкурсу.

13. Забезпечення медичного обслуговування учасників і гостей конкурсу.

14. Забезпечення харчування дітей-учасників та організаторів конкурсу, починаючи з дня прибуття до м. Києва і закінчуючи днем від'їзду.

15. Підготовка та проведення двох офіційних прийомів для учасників і гостей конкурсу.

16. Забезпечення транспортного обслуговування учасників і гостей конкурсу.

17. Забезпечення міського, міжміського та міжнародного телефонного зв'язку, підключення до Інтернету, надання каналів зв'язку для інтерактивного голосування глядачів європейських країн - учасниць конкурсу.

18. Забезпечення стабільного рівня енергопостачання та автономного електроживлення високоенергоємних технологічних комплексів та систем у місці проведення конкурсу.

19. Визначення міжнародних технічних партнерів Національної телекомпанії для забезпечення міжнародної телевізійної трансляції конкурсу згідно з міжнародними стандартами і сучасними технологіями з укладенням відповідних договорів.

20. Забезпечення протипожежної безпеки у місцях проведення конкурсу, перебування та тимчасового проживання його учасників і гостей.

21. Забезпечення підготовки місця проведення конкурсу та прилеглої до нього території відповідно до вимог Європейської мовної спілки.

22. Складення і затвердження кошторису витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням конкурсу, в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2009 рік для цієї мети.

23. Вирішення питання щодо залучення коштів Європейської мовної спілки, спонсорів та інших позабюджетних джерел фінансування.

24. Забезпечення фінансування підготовки та проведення конкурсу за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2009 рік.

25. Організація інформаційної підтримки підготовки і проведення конкурсу в Україні та за кордоном (друковані засоби масової інформації та телерадіокомпанії, інтернет-сайти тощо).

26. Забезпечення прямої телевізійної трансляції фіналу конкурсу та міжнародної телевізійної трансляції конкурсу через супутникову мережу Євробачення відповідно до міжнародних стандартів і сучасних технологій.

27. Організація культурної програми для учасників і гостей конкурсу, проведення вечорів дружби. Організація екскурсій для учасників і гостей конкурсу, прес-турів для іноземних журналістів.

28. Організація культурно-розважальних заходів у м. Києві, зокрема проведення театралізованих шоу, інформаційно-пізнавальних акцій за участю дітей - учасників конкурсу.

____________

Опрос