Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об использовании в 2009 году средств Стабилизационного фонда для обеспечения деятельности корреспондентских пунктов Украинского национального информационного агентства "Укрінформ" за границей

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 03.09.2009 № 929
редакция действует с 26.12.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 вересня 2009 р. N 929

Київ

Про використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 грудня 2009 року N 1376

Відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 720 тис. гривень за рахунок зменшення обсягу коштів за напрямом, передбаченим пунктом 6 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", і збільшення обсягу коштів за напрямом, передбаченим пунктом 22 частини першої статті 76 зазначеного Закону, та спрямувати їх на безповоротній основі на забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 р. N 1376)

2. Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном, що додається.

21. Забезпечити до погодження з Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності:

Міністерству фінансів - внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

Державному казначейству - перерахування коштів, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

(постанову доповнено пунктом 21 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 р. N 1376)

3. Державному комітетові телебачення та радіомовлення погодити передбачений пунктом 1 цієї постанови перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду за напрямом, передбаченим пунктом 22 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", для забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" (далі - Укрінформ).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на безповоротній основі з урахуванням Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793), на утримання кореспондентських пунктів Укрінформу за кордоном (заробітна плата працівників, оплата відряджень, послуг зв'язку, оренди житла і службових приміщень тощо).

Після прийняття рішення Кабінету Міністрів України про виділення бюджетних коштів на зазначені цілі Держкомтелерадіо у тижневий строк повідомляє Мінфін про коди економічної класифікації видатків державного бюджету та виділений обсяг бюджетних коштів.

4. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється за рахунок бюджетних коштів у встановленому законодавством порядку.

6. Укрінформ щомісяця до 3 числа наступного періоду подає Держкомтелерадіо звіт про використання бюджетних коштів, а річний звіт - до 12 січня 2010 року.

7. Держкомтелерадіо щомісяця до 5 числа наступного періоду подає Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів, а річний звіт - не пізніше ніж до 20 січня 2010 року.

8. Після закінчення бюджетного періоду залишки коштів, що обліковуються на рахунках головного розпорядника бюджетних коштів на 1 січня 2010 р. за визначеною бюджетною програмою, підлягають обов'язковому поверненню до Стабілізаційного фонду.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос