Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок инициирования, подготовки и реализации проектов экономического и социального развития Украины, поддерживаемых международными финансовыми организациями

КМ Украины
Постановление КМ от 03.09.2009 № 926
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 вересня 2009 р. N 926

Київ

Про внесення змін до Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 серпня 2013 року N 794

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 січня 2016 року N 70)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1027 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 91, ст. 3025; 2009 р., N 14, ст. 421), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 27

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями

1. Доповнити пункт 33 абзацами такого змісту:

"Позики за інвестиційними проектами відповідно до договорів України з МБРР, що набрали чинності до 1 липня 2007 р., які обслуговуються у комерційних банках, можуть за письмовим зверненням до Мінфіну відповідального виконавця або бенефіціара за згодою відповідального виконавця переводитися на обслуговування до:

Державного казначейства, якщо бенефіціаром є розпорядник або одержувач бюджетних коштів;

публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", якщо бенефіціаром є небюджетна установа.

Мінфін та МБРР приймають спільне рішення щодо доцільності такого переведення, про що Мінфін повідомляє письмово у десятиденний строк після прийняття рішення відповідального виконавця або бенефіціара і у разі прийняття позитивного рішення - також Державне казначейство або публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України".

З метою переведення рахунків з комерційних банків до Державного казначейства або до публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" Державне казначейство або публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" відкриває відповідальному виконавцю або бенефіціару у двадцятиденний строк після повідомлення Мінфіну рахунки в іноземній та національній валютах, які необхідні для обслуговування позики, після чого інформує Мінфін про відкриті рахунки.

Подальше обслуговування позики у разі переведення до Державного казначейства здійснюється згідно з Порядком казначейського обслуговування коштів, передбачених у спеціальному фонді державного бюджету для виконання бюджетних програм, спрямованих на реалізацію проектів економічного та соціального розвитку, які підтримуються Міжнародним банком реконструкції та розвитку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2007 р. N 1090 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 67, ст. 2577).

У разі переведення обслуговування позики до публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" Мінфін надсилає перелік осіб та письмове підтвердження їх повноваження на підписання запитів на одержання коштів, а також зразок підпису кожної особи.

Після надходження інформації про відкриття рахунків від Державного казначейства або публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" Мінфін разом з відповідальним виконавцем або бенефіціаром забезпечують перерахування залишків коштів позики з рахунків у комерційних банках на відкриті Державним казначейством або публічним акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" відповідні рахунки.

До перерахування залишків коштів позики на рахунки, відкриті Державним казначейством або публічним акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України", усі платежі у рамках реалізації інвестиційних проектів здійснюються через існуючі рахунки у комерційних банках.

Абзац одинадцятий пункту 1 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 14.08.2013 р. N 794)

2. У тексті Порядку слова "ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України" замінити словами "публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України".

____________

Опрос