Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 4 Порядка исчисления и внесения в Государственный бюджет Украины рентной платы за нефть, природный газ и газовый конденсат

КМ Украины
Постановление КМ от 03.09.2009 № 924
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 вересня 2009 р. N 924

Київ

Про внесення змін до пункту 4 Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 грудня 2010 року N 1236)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 4 Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. N 256 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 13, ст. 535; 2003 р., N 42, ст. 2205; 2008 р., N 25, ст. 781, N 63, ст. 2133), такі зміни:

слова "(для рентної плати за нафту і газовий конденсат)" виключити;

доповнити пункт абзацами такого змісту:

"При обчисленні розміру податкового зобов'язання з рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ) платники, які застосовують ставки рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), що визначені підпунктом "б" підпункту 1 пункту 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 3 червня 2008 p. N 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", застосовують коригуючий коефіцієнт, величина якого у кожному звітному (податковому) періоді визначається як співвідношення величини середньої митної вартості імпортного природного газу, визначеної Мінфіном для такого періоду, до встановленої зазначеним Законом базової ціни природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу).

Для розрахунку величини коригуючого коефіцієнта, який застосовується до ставки рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ) у звітному (податковому) періоді, Мінфін визначає середню митну вартість імпортного природного газу виходячи з митної вартості, що склалася в процесі митного оформлення під час його ввезення на територію України у відповідному звітному (податковому) періоді, в якому здійснювалося таке ввезення.".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 37

Опрос