Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о ежегодном всеукраинском конкурсе "Населенный пункт наилучшего благоустройства и поддержания общественного порядка"

КМ Украины
Постановление КМ от 12.08.2009 № 857
действует с 20.08.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 серпня 2009 р. N 857

Київ

Про внесення змін до Положення про щорічний всеукраїнський конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про щорічний всеукраїнський конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2003 р. N 1119 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 30, ст. 1556; 2004 р., N 32, ст. 2136), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про щорічний всеукраїнський конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку"

1. Пункт 7 викласти в такій редакції:

"7. Населеним пунктам, які зайняли призові місця у конкурсі, вручаються відповідні перехідні кубки та дипломи Кабінету Міністрів України I, II та III ступенів і цінні призи (комунальна техніка, обладнання та устаткування, призначені для благоустрою населених пунктів) на загальну суму 500 тис. гривень.

Перелік цінних призів визначає голова конкурсної комісії. Закупівлю комунальної техніки, обладнання та устаткування, що визначені у переліку, здійснює Мінжитлокомунгосп відповідно до законодавства.".

2. У пункті 8:

абзац перший викласти в такій редакції:

"8. Вручення кубків та дипломів Кабінету Міністрів України і цінних призів проводиться головою конкурсної комісії.";

абзац другий виключити.

____________

Опрос