Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Национального университета "Острозька академія"

КМ Украины
Постановление КМ от 29.07.2009 № 798
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2009 р. N 798

Київ

Питання Національного університету "Острозька академія"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 листопада 2014 року N 597)

З урахуванням важливої ролі Національного університету "Острозька академія" в культурно-історичному розвитку держави, вагомого внеску в підготовку висококваліфікованих фахівців, забезпечення розвитку національної освіти, науки, культури і духовності та міжнародного визнання результатів його діяльності Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Надати Національному університету "Острозька академія" (далі - Університет) статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу, який провадить діяльність відповідно до свого Статуту.

2. Міністерству освіти і науки, Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству праці та соціальної політики вирішити питання щодо підвищення протягом 2011 - 2012 років у два рази оплати праці науково-педагогічних та наукових працівників Університету шляхом встановлення подвійних посадових окладів і ставок заробітної плати, в тому числі погодинної.

3. Міністерству освіти і науки, Міністерству фінансів передбачати починаючи з 2011 року під час складання проекту Державного бюджету України кошти для організації стажування наукових і науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів та навчання студентів Університету в зарубіжних університетах, а також для розвитку матеріально-технічної бази, створення науково-навчальних центрів, забезпечення Університету обладнанням та новітніми засобами навчання.

4. Підтримати пропозицію Міністерства освіти і науки щодо надання Університету права поетапно протягом 2011 - 2012 років самостійно встановлювати нормативи співвідношення чисельності студентів у розрахунку на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника, але не менш як п'ять до одного.

5. Вищій атестаційній комісії, Міністерству освіти і науки та Міністерству юстиції подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України у тримісячний строк проекти актів законодавства щодо надання Університету права приймати остаточне рішення про присвоєння вчених звань та присудження наукових ступенів з видачею атестатів і дипломів державного зразка.

6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування утриматися від прийняття рішень, виконання яких може призвести до неправомірного відчуження майна (у тому числі земельних ділянок), що належить Університету, а в разі прийняття у передбачених законом випадках рішень стосовно такого майна враховувати особливості визначеного Законом України "Про вищу освіту" та іншими актами законодавства правового режиму майна вищих навчальних закладів, що мають статус національного.

7. Рекомендувати Рівненській обласній державній адміністрації разом з Рівненською обласною та Острозькою міською радами вирішити питання щодо виділення в установленому порядку Університету земельних ділянок для будівництва у 2011 - 2019 роках навчально-лабораторного корпусу, житлового будинку для працівників та гуртожитку для студентів.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

Опрос