Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Национальной юридической академии Украины имени Ярослава Мудрого

КМ Украины
Постановление КМ от 29.07.2009 № 796
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2009 р. N 796

Київ

Питання Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 листопада 2014 року N 597)

З урахуванням важливої ролі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого у розширенні наукової та інноваційної діяльності з проведення наукових досліджень з актуальних проблем правознавства, законотворчості та порівняльного права, підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів, фахівців для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, різних сфер юридичної діяльності Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Створити у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (далі - Академія) науково-дослідний інститут правознавства та надати Академії статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу, який провадить діяльність відповідно до свого Статуту.

2. Міністерству освіти і науки, Міністерству фінансів під час складання проекту Державного бюджету України на 2010 та наступні роки передбачати видатки в обсязі, необхідному для організації стажування 30 науково-педагогічних і наукових працівників та 50 студентів і аспірантів Академії у зарубіжних університетах.

3. Підтримати пропозицію Міністерства освіти і науки щодо надання Академії права поетапно починаючи з 2010 року самостійно встановлювати нормативи співвідношення чисельності студентів у розрахунку на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника, але не менш як п'ять до одного.

4. Міністерству освіти і науки запровадити в Академії експериментальні навчальні плани і програми підготовки фахівців для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а також наукових і науково-педагогічних кадрів.

5. Міністерству освіти і науки, Вищій атестаційній комісії та Міністерству юстиції подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України у тримісячний строк проекти актів законодавства щодо надання Академії права приймати остаточне рішення про присудження вчених звань та наукових ступенів з видачею атестатів і дипломів державного зразка.

6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування утриматися від прийняття рішень, виконання яких може призвести до неправомірного відчуження майна (у тому числі земельних ділянок), що належить Академії, а в разі прийняття у передбачених законом випадках рішень стосовно такого майна враховувати особливості визначеного Законом України "Про вищу освіту" та іншими актами законодавства правового режиму майна вищих навчальних закладів, що мають статус національного.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

Опрос