Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2009 году Государственной службой специальной связи и защиты информации средств Стабилизационного фонда на создание, закупку и модернизацию специальной техники по государственному оборонному заказу у национальных производителей для обеспечения обороны государства

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 29.07.2009 № 788
действует с 07.08.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2009 р. N 788

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2009 році Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації коштів Стабілізаційного фонду на створення, закупівлю і модернізацію спеціальної техніки за державним оборонним замовленням у національних виробників для забезпечення оборони держави

Відповідно до частини другої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2009 році Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації коштів Стабілізаційного фонду на створення, закупівлю і модернізацію спеціальної техніки за державним оборонним замовленням у національних виробників для забезпечення оборони держави, що додається.

2. Міністерству економіки разом з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації подати проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 200-2".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 49

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації коштів Стабілізаційного фонду на створення, закупівлю і модернізацію спеціальної техніки за державним оборонним замовленням у національних виробників для забезпечення оборони держави

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році Держспецзв'язку коштів Стабілізаційного фонду, передбачених у пункті 9 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", зокрема на створення, закупівлю і модернізацію спеціальної техніки за державним оборонним замовленням у національних виробників для забезпечення оборони держави (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держспецзв'язку.

3. Бюджетні кошти виділяються Держспецзв'язку на безповоротній основі у сумі 48800 тис. гривень для виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, пов'язаних з розробленням та створенням зразків спеціальної техніки, закупівлі спеціальної техніки.

4. Держспецзв'язку подає Мінфіну пропозиції щодо розподілу коштів Стабілізаційного фонду за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету.

Мінфін з урахуванням таких пропозицій визначає бюджетну програму, закріплює за нею код програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування державного бюджету за напрямом використання бюджетних коштів та вносить в установленому порядку зміни до розпису бюджету.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Держспецзв'язку укладає державні контракти із суб'єктами господарювання, що є національними виробниками товарів і робіт (надавачами послуг), з включенням до них вимог щодо проведення розрахунків у межах фактичних надходжень до Стабілізаційного фонду.

7. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос