Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об использовании в 2009 году средств Стабилизационного фонда для проведения капитального ремонта корпусов государственного заведения "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Министерства здравоохранения

КМ Украины
Постановление КМ от 29.07.2009 № 782
действует с 07.08.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2009 р. N 782

Київ

Про використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 18 млн. гривень шляхом зменшення обсягу видатків, передбачених пунктом 6 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" за напрямом "Збільшення статутних капіталів відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк" та відкритого акціонерного товариства "Державний експертно-імпортний банк", у тому числі для іпотечного кредитування житла", за рахунок збільшення обсягу видатків, передбачених пунктом 22 частини першої статті 76 зазначеного Закону за напрямом "Інші витрати" для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я.

2. Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я, що додається.

3. Виділити Міністерству охорони здоров'я на безповоротній основі 18 млн. гривень за рахунок коштів Стабілізаційного фонду для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я.

Фінансування зазначених видатків здійснювати за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду за напрямом "Інші витрати", передбаченим пунктом 22 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793), для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я (далі - санаторій).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОЗ. Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є санаторій.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

5. Операції з бюджетними коштами здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

Санаторій бере зобов'язання за бюджетними коштами в межах фактичних надходжень на цілі, передбачені у пункті 2 цього Порядку.

6. Санаторій подає до 1 числа місяця, що настає за звітним, МОЗ інформацію про обсяги використання бюджетних коштів.

7. МОЗ подає до 5 числа місяця, що настає за звітним, Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос