Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы закупки и реализации Аграрным фондом дизельного топлива для проведения осенне-полевых работ в 2009 году

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 29.07.2009 № 778
действует с 31.07.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2009 р. N 778

Київ

Питання закупівлі та реалізації Аграрним фондом дизельного палива для проведення осінньо-польових робіт у 2009 році

З метою забезпечення в умовах фінансової кризи сільськогосподарських товаровиробників дизельним паливом Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Дозволити Аграрному фондові здійснити закупівлю дизельного палива за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, що відповідно до пункту 25 статті 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" передбачається спрямувати на формування державного інтервенційного фонду Аграрним фондом, здійснення державних форвардних і заставних закупівель, товарних та фінансових інтервенцій на організованому аграрному ринку, у вітчизняних виробників з урахуванням сум податку на додану вартість на умовах поставки "склад виробника" в обсязі 70 тис. тонн за ціною 1 тонни не вище 4900 гривень.

2. Затвердити Порядок закупівлі та реалізації Аграрним фондом дизельного палива для проведення осінньо-польових робіт у 2009 році, що додається.

3. Аграрному фондові реалізувати дизельне паливо сільськогосподарським товаровиробникам на умовах попередньої оплати за ціною, визначеною у пункті 1 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 22

 

ПОРЯДОК
закупівлі та реалізації Аграрним фондом дизельного палива для проведення осінньо-польових робіт у 2009 році

1. Цей Порядок визначає механізм закупівлі у 2009 році Аграрним фондом дизельного палива за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, що відповідно до пункту 25 статті 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" передбачається спрямувати на формування державного інтервенційного фонду Аграрним фондом, здійснення державних форвардних і заставних закупівель, товарних та фінансових інтервенцій на організованому аграрному ринку, і реалізації його сільськогосподарським товаровиробникам за встановленою ціною.

2. Аграрний фонд за погодженням з Мінагрополітики проводить розподіл обсягів дизельного палива між своїми регіональними відділеннями пропорційно площі посівів зернових культур у відповідному регіоні станом на 1 липня 2009 року.

3. Аграрний фонд на підставі замовлень сільськогосподарських товаровиробників закуповує на Аграрній біржі у підприємств-постачальників дизельне паливо в обсязі, що не перевищує 70 тис. тонн.

4. Сільськогосподарські товаровиробники укладають з Аграрним фондом договір купівлі-продажу дизельного палива у межах визначених пунктом 2 цього Порядку обсягів та на умовах попередньої оплати.

5. Дизельне паливо поставляється сільськогосподарським товаровиробникам на умовах поставки "склад виробника", що визначається біржовими контрактами, укладеними між Аграрним фондом та підприємствами-постачальниками.

6. Аграрний фонд подає щотижня Мінагрополітики інформацію про стан закупівлі та реалізації дизельного палива.

____________

Опрос