Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реорганизации некоторых высших учебных заведений Министерства аграрной политики

КМ Украины
Постановление КМ от 08.07.2009 № 690
действует с 17.07.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 липня 2009 р. N 690

Київ

Про реорганізацію деяких вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Прийняти пропозицію Міністерства аграрної політики щодо реорганізації деяких аграрних вищих навчальних закладів шляхом виділення Тульчинського технікуму ветеринарної медицини із складу Вінницького державного аграрного університету та приєднання його до Білоцерківського національного аграрного університету.

Зазначену реорганізацію здійснити в межах асигнувань, передбачених Міністерству аграрної політики для підготовки кадрів.

2. Установити, що студенти Тульчинського технікуму ветеринарної медицини Вінницького державного аграрного університету продовжують навчання в Тульчинському технікумі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

3. Міністерству аграрної політики з метою економного і раціонального використання коштів та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2008 р. N 943 "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 84, ст. 2816) не допускати збільшення чисельності працівників Тульчинського технікуму ветеринарної медицини, що склалася на 1 листопада 2008 року.

4. Внести у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 р. N 526 "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 24, с. 15) такі зміни:

у розділі "Вінницька область" абзац сьомий виключити;

розділ "Київська область" доповнити абзацом такого змісту:

"Тульчинський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 22

Опрос