Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении в 2009 году государственных гарантий для выполнения инвестиционных проектов

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.06.2009 № 686
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 червня 2009 р. N 686

Київ

Про надання у 2009 році державних гарантій для виконання інвестиційних проектів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 10 березня 2010 року N 257)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок надання у 2009 році державних гарантій для виконання інвестиційних проектів, які реалізуються Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, що додається.

2. Уповноважити Державну інноваційну фінансово-кредитну установу провести переговори з потенційними кредиторами з метою залучення коштів для виконання інвестиційних проектів під державні гарантії на загальну суму до 8 млрд. гривень.

3. Визначити, що державні гарантії для виконання інвестиційних проектів надаються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою.

4. Установити, що відбір кредиторів, які надають Державній інноваційній фінансово-кредитній установі кредити під державні гарантії, та юридичних радників, які надають зазначеній Установі юридичні послуги, пов'язані з виконанням зобов'язань за кредитами, взятими під державні гарантії, здійснюється Установою без застосування вимог Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692, N 90, ст. 3006).

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 42

 

ПОРЯДОК
надання у 2009 році державних гарантій для виконання інвестиційних проектів, які реалізуються Державною інноваційною фінансово-кредитною установою

1. Цей Порядок регулює відносини, пов'язані з наданням відповідно до статті 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" державних гарантій для виконання інвестиційних проектів з метою забезпечення виконання зобов'язань за внутрішніми і зовнішніми запозиченнями (далі - державні гарантії), що здійснюються Державною інноваційною фінансово-кредитною установою (далі - Установа) або суб'єктами господарювання.

2. Відбір інвестиційних проектів здійснюється Установою на конкурсних засадах у визначеному нею порядку.

3. Залучені фінансові ресурси використовуються з метою виконання інвестиційних проектів, затверджених Кабінетом Міністрів України за поданням Установи.

4. Установа для надання державних гарантій подає Мінфіну такі документи:

1) проекти кредитного та гарантійного договорів;

2) відомості про умови залучення Установою або суб'єктами господарювання фінансових ресурсів разом з графіками їх погашення та обслуговування;

3) техніко-економічні обґрунтування (бізнес-плани) інвестиційних проектів, які фінансуються за рахунок залучених фінансових ресурсів;

4) висновок і пропозиції Установи щодо доцільності залучення іноземних фінансових ресурсів під державні гарантії (у разі залучення кредитів суб'єктами господарювання);

5) інформація про затвердження Кабінетом Міністрів України інвестиційних проектів;

6) копії річного бухгалтерського балансу і фінансового звіту Установи, затвердженого адміністративною радою та Держінвестицій, або копія фінансової звітності суб'єкта господарювання з відміткою органу, що його прийняв.

5. До надання державних гарантій Мінфін з Установою або суб'єктом господарювання укладають договір про відшкодування витрат державного бюджету, що можуть виникнути у разі виконання державою гарантійних зобов'язань, в якому передбачаються зобов'язання щодо:

1) відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням гарантійних зобов'язань;

2) сплати пені за кожний день прострочення відшкодування зазначених витрат;

3) подання Мінфіну інформації, необхідної для проведення моніторингу спроможності Установи або суб'єкта господарювання виконувати зобов'язання за запозиченнями;

4) обов'язкового погодження з Мінфіном здійснення видатків для надання кредитів на виконання інвестиційних проектів у разі недостатності коштів для внесення чергового платежу за кредитами або наявності простроченої заборгованості за кредитами, наданими під державні гарантії, чи заборгованості з відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням гарантійних зобов'язань.

____________

Опрос