Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления сведений касательно внутренне перемещенных лиц относительно их выезда за рубеж, на временно оккупированные территории в Донецкой и Луганской областях, Автономной Республике Крым и г. Севастополе или в населенные пункты, на территории которых органы государственной власти временно не осуществляют свои полномочия, и лиц, которые в период получения пособия по безработице пересекали государственную границу Украины или находились за пределами Украины

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.06.2009 № 600
редакция действует с 08.09.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 червня 2009 р. N 600

Київ

Про затвердження Порядку надання відомостей стосовно внутрішньо переміщених осіб щодо їх виїзду за кордон, на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі або до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та осіб, які в період одержання допомоги по безробіттю перетинали державний кордон України або перебували за межами України

(назва постанови у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016
,
із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. N 713)

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 28 грудня 2016 року N 1016
,
від 5 вересня 2018 року N 713

Відповідно до пункту 231 статті 19 Закону України "Про державну прикордонну службу України" та частини сьомої статті 11 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016)

Затвердити Порядок надання відомостей стосовно внутрішньо переміщених осіб щодо їх виїзду за кордон, на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі або до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та осіб, які в період одержання допомоги по безробіттю перетинали державний кордон України або перебували за межами України, що додається.

(постановляюча частина у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016
,
із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. N 713)

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
надання відомостей стосовно внутрішньо переміщених осіб щодо їх виїзду за кордон, на
тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі або до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та осіб, які в період одержання допомоги по безробіттю перетинали державний кордон України або перебували за межами України

(назва Порядку у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016
,
із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. N 713)

1. Цей Порядок визначає механізм надання Адміністрацією Держприкордонслужби виконавчій дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд), Мінсоцполітики та Мінфіну відомостей стосовно осіб, які в період одержання допомоги по безробіттю перетинали державний кордон України або перебували за межами України, а також Мінсоцполітики та Мінфіну - стосовно внутрішньо переміщених осіб щодо їх виїзду за кордон, на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі або до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (далі - відомості).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016,
від 05.09.2018 р. N 713)

2. Адміністрація Держприкордонслужби на запити Фонду та/або Мінсоцполітики, Мінфіну надає відомості, що містяться в базі даних "Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України" (далі - база даних осіб) інформаційно-телекомунікаційної системи прикордонного контролю "Гарт-1" Держприкордонслужби.

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016)

Відомості з бази даних осіб надаються з використанням відповідних файлів інформаційного обміну інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон (далі - система "Аркан").

3. Зміст, структура файлів інформаційного обміну (електронних документів), періодичність надання інформації та процедури взаємодії в системі "Аркан" визначаються положенням про цю систему, яке затверджується спільним рішенням Адміністрації Держприкордонслужби, Держмитслужби, ДПА, МВС, МЗС, Мінсоцполітики, Мінфіну, СБУ та Служби зовнішньої розвідки.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016)

4. Фонд, Мінсоцполітики, Мінфін визначають відповідальних осіб, які можуть подавати запити та ознайомлюватися з відомостями, наданими Адміністрацією Держприкордонслужби, відповідно до законодавства про інформацію.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016)

5. Фонд, Мінсоцполітики, Мінфін подають Адміністрації Держприкордонслужби запити тільки для перевірки обґрунтованості одержання особами допомоги по безробіттю, отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та наявності визначених законодавством підстав для скасування дії зазначеної довідки. Отримані відомості не підлягають поширенню та передачі іншим особам без письмової згоди Адміністрації Держприкордонслужби, крім передання відомостей стосовно внутрішньо переміщених осіб органу, який видав довідку.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. N 1016)

____________

Опрос