Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об удостоверении и нагрудном знаке "Ветеран службы гражданской защиты"

КМ Украины
Постановление КМ от 03.06.2009 № 542
редакция действует с 11.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 червня 2009 р. N 542

Київ

Про посвідчення і нагрудний знак "Ветеран служби цивільного захисту"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 24 жовтня 2012 року N 978
,
 від 29 травня 2013 року N 380

(У тексті постанови слова "Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи" в усіх відмінках замінено словами "Міністерство надзвичайних ситуацій та Державна інспекція техногенної безпеки" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року N 978)

(У тексті постанови слова "Міністерство надзвичайних ситуацій та Державна інспекція техногенної безпеки" в усіх відмінках замінено словами "Державна служба з надзвичайних ситуацій" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року N 380)

Відповідно до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити зразки та описи посвідчення і нагрудного знака "Ветеран служби цивільного захисту", що додаються.

2. Поширити дію Порядку видачі посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран військової служби", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. N 1601 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 35, ст. 1807), на видачу посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран служби цивільного захисту", встановивши, що видача посвідчення і вручення нагрудного знака здійснюється органом, підрозділом, закладом, установою Державної служби з надзвичайних ситуацій за місцем проходження служби.

3. Визначити Державну службу з надзвичайних ситуацій замовником виготовлення бланків посвідчення і нагрудних знаків "Ветеран служби цивільного захисту".

4. Державній службі з надзвичайних ситуацій організувати виготовлення бланків посвідчення і нагрудних знаків "Ветеран служби цивільного захисту" у межах асигнувань, передбачених для забезпечення її функціонування на відповідний рік.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. N 978,
 від 29.05.2013 р. N 380)

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 33

 

ЗРАЗОК
посвідчення "Ветеран служби цивільного захисту"

 

 

ОПИС
посвідчення "Ветеран служби цивільного захисту"

Посвідчення "Ветеран служби цивільного захисту" представляє собою книжечку-розгортку розміром 70 х 200 міліметрів, обтягнуту ледерином малинового кольору.

На лицьовому боці посвідчення угорі розміщено зображення малого Державного Герба України та виконано написи: посередині - "ПОСВІДЧЕННЯ", нижче - "ВЕТЕРАН СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ".

На лівому внутрішньому боці посвідчення угорі двома рядками зазначається найменування органу, підрозділу, закладу, установи, що видавали посвідчення. Нижче - напис:

"ПОСВІДЧЕННЯ серія ___ N _________".

Посередині правої частини лівого внутрішнього боку посвідчення трьома рядками розміщуються слова: "Прізвище", "Ім'я", "По батькові", які заповнюються відповідними даними власника посвідчення.

У нижній лівій частині на лівому внутрішньому боці вклеюється фотокартка власника посвідчення розміром 30 х 40 міліметрів. Праворуч від фотокартки - місце для його особистого підпису, який скріплюється гербовою печаткою.

На правому внутрішньому боці посвідчення угорі напис: "Пред'явник цього посвідчення має право на пільги, встановлені законодавством для ветеранів служби цивільного захисту", посередині - "ПОСВІДЧЕННЯ БЕЗТЕРМІНОВЕ І ДІЙСНЕ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ", нижче - "Дата видачі ___ ____________ 20__ р.".

Унизу ставиться скріплений гербовою печаткою підпис керівника органу, підрозділу, закладу, установи, що видали посвідчення.

 

ЗРАЗОК
нагрудного знака "Ветеран служби цивільного захисту"

 

  

ОПИС
нагрудного знака "Ветеран служби цивільного захисту"

Нагрудний знак "Ветеран служби цивільного захисту" (далі - знак) виготовляється з мідно-нікелевого сплаву світло-сірого кольору і має форму правильного кола діаметром 33 міліметри, завтовшки 2,4 міліметра.

На лицьовому боці за периметром виконано напис: "ВЕТЕРАН СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ" (розмір літер - 2 міліметри).

Симетрично вертикальній осі на відстані 6 міліметрів від верхньої точки кола - рельєфне зображення малого Державного Герба України розміром 12 х 17 міліметрів (на щиті синього кольору з жовтими кантами - жовтий тризуб), над яким виконано напис "УКРАЇНА" (розмір літер - 3 міліметри).

З обох боків малого Державного Герба України розміщено дві горизонтальні смуги прямокутної форми завширшки 7 міліметрів та завдовжки 23 міліметри кожна, верхня - синього, а нижня - жовтого кольору. Верхня лінія верхньої смуги розташована нижче на 3 міліметри від краю знака.

На зворотному боці знака виконано напис: "Державна служба з надзвичайних ситуацій" (розмір літер - 2 міліметри).

(абзац п'ятий із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. N 978,
 від 29.05.2013 р. N 380)

Знак з лицьового та зворотного боку обрамлений бортиками. Усі написи на знакові опуклі.

Знак за допомогою вушка і кільця з'єднується з прямокутною колодкою завширшки 15 міліметрів та завдовжки 33 міліметри, виготовленою з мідно-нікелевого сплаву, яка покривається емаллю оранжевого кольору.

Знак прикріплюється за допомогою шпильки, що закріплена горизонтально на зворотному боці колодки.

____________

Опрос