Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности в сфере защиты растений и определяется периодичность осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля)

КМ Украины
Постановление КМ от 27.05.2009 № 513
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 травня 2009 р. N 513

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 10 серпня 2011 року N 853

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 червня 2015 року N 448)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 22

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Оцінювання ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин здійснюється за такими критеріями:

додержання технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, багаторічних і лісових насаджень, дерев, чагарників, рослинності закритого ґрунту;

своєчасність здійснення заходів щодо захисту рослин підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та фізичними особами - підприємцями;

додержання регламентів зберігання, транспортування та застосування засобів захисту рослин;

застосування пестицидів I - IV класу небезпечності.

2. З урахуванням критеріїв оцінювання ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього та незначного.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться ті, що:

зберігають, транспортують та застосовують пестициди I та II класу небезпечності;

здійснюють торгівлю пестицидами.

4. До суб'єктів господарювання з середнім ступенем ризику відносяться ті, що зберігають, транспортують та застосовують пестициди III та IV класу небезпечності.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику відносяться ті, що не належать до суб'єктів господарювання з високим та середнім ступенем ризику.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання у сфері захисту рослин здійснюються центральним органом виконавчої влади у сфері захисту рослин та державною фітосанітарної інспекцією щодо суб'єктів:

(абзац перший пункту 6 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.2011 р. N 853)

з високим ступенем ризику - не частіше ніж один раз на рік;

з середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на два роки;

з незначним ступенем ризику - не частіше ніж один раз на три роки.

____________

Опрос