Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об использовании в 2009 году средств Стабилизационного фонда, предусмотренных для финансирования проектов, связанных с повышением техники безопасности шахт путем внедрения унифицированной телекоммуникационной системы диспетчерского контроля и автоматизированного управления горными машинами и технологическими комплексами "УТАС"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.04.2009 № 299
действует с 04.04.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2009 р. N 299

Київ

Про використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для фінансування проектів, пов'язаних з підвищенням техніки безпеки шахт шляхом впровадження уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю та автоматизованого керування гірничими машинами і технологічними комплексами "УТАС"

Відповідно до частини другої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для фінансування проектів, пов'язаних з підвищенням техніки безпеки шахт шляхом впровадження уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю та автоматизованого керування гірничими машинами і технологічними комплексами "УТАС", що додається.

2. Виділити Державному комітетові з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду 70 млн. гривень за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для фінансування проектів, пов'язаних з підвищенням техніки безпеки шахт шляхом впровадження уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю та автоматизованого керування гірничими машинами і технологічними комплексами "УТАС".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 33

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для фінансування проектів, пов'язаних з підвищенням техніки безпеки шахт шляхом впровадження уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю та автоматизованого керування гірничими машинами і технологічними комплексами "УТАС"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених у пункті 3 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" для фінансування проектів, пов'язаних з підвищенням техніки безпеки шахт шляхом впровадження уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю та автоматизованого керування гірничими машинами і технологічними комплексами "УТАС" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держгірпромнагляд.

3. Держгірпромнагляд у тижневий строк після набрання чинності рішенням Кабінету Міністрів України про виділення бюджетних коштів подає Мінфіну пропозиції щодо розподілу виділеної суми за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету.

Мінфін з урахуванням зазначених пропозицій визначає бюджетну програму, закріплює за нею код програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування бюджету за напрямом використання бюджетних коштів та вносить в установленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

4. Бюджетні кошти спрямовуються за розподілом Держгірпромнагляду вугледобувним підприємствам згідно з переліком шахт, що затверджується ним відповідно до розробленої і затвердженої в установленому порядку проектної документації на кожну шахту.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому Державним казначейством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

7. Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів, здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

8. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос