Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2009 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для погашения Украинской государственной семенной инспекцией обязательств по кредитам, предоставленным из государственного бюджета за счет средств, привлеченных от международных финансовых организаций на развитие семеноводства

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.04.2009 № 287
действует с 10.04.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2009 р. N 287

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для погашення Українською державною насіннєвою інспекцією зобов'язань за кредитами, наданими з державного бюджету за рахунок коштів, залучених від міжнародних фінансових організацій на розвиток насінництва

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для погашення Українською державною насіннєвою інспекцією зобов'язань за кредитами, наданими з державного бюджету за рахунок коштів, залучених від міжнародних фінансових організацій на розвиток насінництва, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 22

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для погашення Українською державною насіннєвою інспекцією зобов'язань за кредитами, наданими з державного бюджету за рахунок коштів, залучених від міжнародних фінансових організацій на розвиток насінництва

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік Мінагрополітики для погашення зобов'язань Українською державною насіннєвою інспекцією за кредитами, наданими з державного бюджету за рахунок коштів, залучених від міжнародних фінансових організацій на розвиток насінництва (далі - бюджетні кошти).

2. Мінагрополітики надає бюджетне асигнування Українській державній насіннєвій інспекції (далі - Інспекція) для виконання зобов'язань за кредитом, наданим з державного бюджету за рахунок коштів, залучених згідно із Законом України "Про ратифікацію Угоди про надання позики (Проект з розвитку насінництва) між Україною та Міжнародним банком реконструкції і розвитку", для оснащення Інспекції лабораторним обладнанням (далі - кредит).

Бюджетні кошти спрямовуються Інспекцією на погашення основної суми кредиту, виконання зобов'язань з виплати відсотків за користування кредитом та інших зобов'язань, пов'язаних з погашенням кредиту.

3. Інспекція складає акт звірення даних щодо зобов'язань перед державним бюджетом з погашення та обслуговування кредиту.

4. На підставі акта звірення Інспекція погашає зобов'язання за кредитом шляхом перерахування бюджетних коштів на відповідні рахунки, відкриті у Державному казначействі.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в порядку, встановленому Державним казначейством.

6. Інспекція звітує Мінагрополітики про використання бюджетних коштів за період, в якому відповідно до умов Угоди, зазначеної у пункті 2 цього Порядку, передбачено погашення зобов'язань за кредитом.

7. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос