Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для создания и развития материально-технической базы спорта

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 05.03.2009 № 167
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 2009 р. N 167

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розвитку матеріально-технічної бази спорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 16 червня 2010 року N 464

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 17 березня 2011 року N 263)

(У назві та тексті постанови та Порядку, затвердженого цією постановою, слова і цифри "у 2009 році" виключено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 року N 464)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розвитку матеріально-технічної бази спорту, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розвитку матеріально-технічної бази спорту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік Мінсім'ямолодьспорту за програмою "Створення та розвиток матеріально-технічної бази спорту" (далі - бюджетні кошти).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.06.2010 р. N 464)

2. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансову підтримку державних підприємств, віднесених до сфери управління Мінсім'ямолодьспорту, яким відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 р. N 30 "Про затвердження Порядку надання закладу фізичної культури і спорту статусу бази олімпійської та паралімпійської підготовки і переліку закладів, яким надано такий статус" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 3, ст. 94) надано статус бази олімпійської та паралімпійської підготовки (далі - бази), для їх поточного утримання (оплата поточного ремонту обладнання, інвентарю та будівель, комунальних послуг та енергоносіїв).

3. Розподіл бюджетних коштів між базами здійснюється Мінсім'ямолодьспортом на підставі поданих ними обґрунтувань потреби в бюджетних коштах та детальних розрахунків витрат, визначених згідно з встановленими нормами та нормативами, діючими цінами і тарифами, плановими обсягами надання в поточному році послуг, пов'язаних з проведенням навчально-тренувальних зборів і змагань, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

Обсяг бюджетних коштів для поточного утримання баз встановлюється виходячи з результатів провадження їх фінансово-господарської діяльності за минулий рік та відповідних прогнозних показників на поточний рік згідно з фінансовими планами. Встановлений обсяг може змінюватися Мінсім'ямолодьспортом залежно від результатів провадження фінансово-господарської діяльності баз за попередній звітний період (місяць, квартал).

4. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється базами в установленому законодавством порядку.

У договорах про закупівлю товарів і послуг обов'язково передбачаються умови щодо заборони збільшення їх вартості, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов'язані із зміною курсу валюти.

Договори про надання послуг укладаються безпосередньо з їх надавачами.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

надання фінансової підтримки базам, доходи яких від провадження господарської діяльності за попередній звітний період (квартал) перевищують їх видатки;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, які фінансуються за рахунок інших бюджетних програм.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос