Идет загрузка документа (14 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для государственной поддержки организации и проведения Всеукраинским физкультурно-спортивным обществом "Колос" агропромышленного комплекса работы по развитию физической культуры и спорта среди сельского населения

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 05.03.2009 № 163
редакция действует с 15.03.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 2009 р. N 163

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки організації та проведення Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос" агропромислового комплексу роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення

(назва із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105,
від 24.02.2016 р. N 134)

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 16 лютого 2011 року N 105
,
від 22 квітня 2015 року N 233
,
від 24 лютого 2016 року N 134

(Установлено, що у 2010 році кошти, передбачені у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 року N 450)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки організації та проведення Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос" агропромислового комплексу роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення, що додається.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105,
від 24.02.2016 р. N 134)

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 22

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки організації та проведення
Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос" агропромислового комплексу роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення

(назва із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105,
від 24.02.2016 р. N 134)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення Всеукраїнському фізкультурно-спортивному товариству "Колос" агропромислового комплексу (далі - бюджетні кошти).

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінмолодьспорт.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105
,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 24.02.2016 р. N 134)

2. Мінмолодьспорт спрямовує бюджетні кошти Всеукраїнському фізкультурно-спортивному товариству "Колос" агропромислового комплексу (далі - Товариство), зокрема:

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105,
від 24.02.2016 р. N 134)

Центральній раді Товариства на її утримання та забезпечення діяльності (оплата праці і комунальних послуг, послуг зв'язку, оренди та внесення пов'язаних з нею платежів, оплата проведення поточного ремонту, транспортних витрат, організаційно-методичних заходів, придбання малоцінних, швидкозношувальних предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, обслуговування оргтехніки, встановлення і супроводження програмного забезпечення, банківських, юридичних, типографських та поліграфічних послуг, участі у короткострокових семінарах, нарадах, нарадах-навчаннях), організацію роботи із створення умов для розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення (оплата проведення масових фізкультурно-спортивних, фізкультурно-оздоровчих заходів і змагань, забезпечення навчально-тренувального процесу та участі спортсменів Товариства у змаганнях різного рівня, проведення змагань серед студентів вищих аграрних навчальних закладів, інших заходів, пов'язаних з фізкультурно-спортивною діяльністю Товариства);

Центральній школі вищої спортивної майстерності Товариства на її утримання, забезпечення діяльності та навчально-тренувального процесу (оплата праці і комунальних послуг, послуг зв'язку, оренди та внесення пов'язаних з нею платежів, оплата проведення поточного ремонту, транспортних витрат, придбання малоцінних, швидкозношувальних предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, обслуговування оргтехніки, встановлення і супроводження програмного забезпечення, банківських, юридичних, типографських та поліграфічних послуг, участі у короткострокових семінарах, нарадах, нарадах-навчаннях, організації і проведення навчально-тренувальних зборів вихованців школи та забезпечення їх участі у змаганнях державного рівня, здійснення заходів з навчально-методичної роботи).

абзац четвертий пункту 2 виключено

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 22.04.2015 р. N 233)

3. Розподіл бюджетних коштів проводиться з урахуванням поданих Товариством обґрунтування потреби в коштах та детальних розрахунків витрат, визначених на підставі штатної чисельності працівників, затверджених умов оплати праці, єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Товариства, встановлених норм та нормативів, діючих цін і тарифів, відповідної проектно-кошторисної документації, першочерговості та невідкладності виконання робіт, результатів фінансово-господарської діяльності за минулий період та прогнозних показників діяльності на поточний рік.

4. Операції з бюджетними коштами здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого Мінфіном.

(пункт 4 у редакції постанов Кабінету
 Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105
,
від 22.04.2015 р. N 233)

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Розрахунок проводиться згідно з умовами договору про закупівлю товарів, робіт і послуг на підставі актів прийняття-передачі виконаних робіт і наданих послуг та документального підтвердження вартості витрат і проведеного розрахунку.

7. Складення та подання звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105)

8. Мінмолодьспорт у строки, визначені для подання квартальної та річної зведеної фінансової звітності, подає Мінфіну за встановленою ним формою відповідно квартальний та річний звіти про виконання паспорта бюджетної програми, що підготовлені Товариством.

(Порядок доповнено пунктом 8 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. N 105
,
пункт 8 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. N 134)

____________

Опрос