Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2009 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для выплаты единовременного вознаграждения женщинам, которым присвоено почетное звание Украины "Мать-героиня"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 04.02.2009 № 120
действует с 27.02.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2009 р. N 120

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", що додається.

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити інформування жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", про порядок виплати одноразової винагороди.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсім'ямолодьспорту за програмою "Одноразова виплата жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (далі - бюджетні кошти).

Одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (далі - винагорода), виплачується жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (далі - почесне звання) відповідно до Закону України "Про державні нагороди України".

2. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Міністерство праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних, Головне управління соціального захисту населення Київської міської, управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрацій.

3. Розподіл бюджетних коштів здійснює Мінсім'ямолодьспорт на підставі заявок про виділення бюджетних коштів, які подають Міністерство у справах сім'ї, молоді та гендерної політики Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - структурні підрозділи) за формою, затвердженою Мінсім'ямолодьспортом за погодженням з Мінпраці.

У заявці зазначається сума коштів, необхідна для виплати винагороди:

протягом першого півріччя - жінкам, яким почесне звання присвоєно у 2004 - 2008 роках та які не отримали винагороду в 2008 році;

протягом другого півріччя - жінкам, яким почесне звання присвоєно у 2009 році.

4. Бюджетні кошти відповідно до заявок про їх виділення спрямовуються Міністерству праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням праці та соціального захисту населення обласних, Головному управлінню соціального захисту населення Київської міської, управлінню праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрацій, які, у свою чергу, розподіляють їх між управліннями праці та соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, структурними підрозділами з питань праці та соціального захисту населення виконавчого органу міської, районної у місті ради (далі - органи соціального захисту).

5. Для отримання винагороди жінка, якій присвоєно почесне звання, або уповноважена нею особа подає органу соціального захисту за місцем реєстрації такі документи:

заяву про виплату винагороди із зазначенням способу виплати відповідно до пункту 6 цього Порядку;

копію сторінок паспорта з даними про прізвище, ім'я та по батькові, місце реєстрації;

копію посвідчення "Мати-героїня".

Орган соціального захисту формує особову справу, яка зберігається протягом п'яти років після виплати винагороди.

Уповноважена особа подає також нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання.

Сума винагороди жінкам, яким почесне звання присвоєно у 2008 - 2009 роках, обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який діяв у грудні 2008 року, а жінкам, яким почесне звання присвоєно у 2004 - 2007 роках, - відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2008 р. N 567 "Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 47, ст. 1529).

6. Виплата винагороди здійснюється згідно з відомістю, яка складається органом соціального захисту за формою, затвердженою Мінсім'ямолодьспортом за погодженням з Мінпраці, через державне підприємство поштового зв'язку або шляхом перерахування коштів на особистий банківський рахунок.

Витрати на оплату послуг державного підприємства поштового зв'язку, пов'язаних з виплатою винагороди, здійснюються за рахунок бюджетних коштів відповідно до заявки структурного підрозділу про виділення бюджетних коштів.

7. Органи соціального захисту надсилають щокварталу до 10 числа наступного місяця засвідчені в установленому порядку копії відомостей про виплату винагороди структурним підрозділам, які до 15 числа зазначеного місяця подають Мінсім'ямолодьспорту звіт про використання бюджетних коштів за формою, затвердженою Мінсім'ямолодьспортом за погодженням з Мінпраці.

8. Операції з бюджетними коштами проводяться у порядку, встановленому Державним казначейством.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос