Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2009 году средств, предусмотренных в государственном бюджете по программе "Подготовка и участие национальных сборных команд в Паралимпийских и Дефлимпийских играх"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 04.02.2009 № 119
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2009 р. N 119

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 листопада 2009 року N 1190

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 грудня 2009 року N 1399)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсім'ямолодьспорту за програмою "Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються відповідно до Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007 - 2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 р. N 1594 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 46, ст. 3078), на:

1) проведення в Україні та за кордоном навчально-тренувальних зборів заключного етапу підготовки спортсменів - кандидатів до складу національної збірної команди для участі в XXI літніх Дефлімпійських іграх (далі - Дефлімпійські ігри) і X зимових Паралімпійських іграх 2010 року (далі - Паралімпійські ігри), включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2009 рік;

2) забезпечення участі національної збірної команди в Дефлімпійських іграх (оплата проживання, харчування, проїзду, бронювання квитків, перевезення багажу, транспортних послуг, зокрема придбання пально-мастильних матеріалів, послуг поштового, телеграфного та телефонного зв'язку, страхування, оформлення віз, виплата добових, внесок за участь національної збірної команди в зазначених іграх, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, у тому числі медико-відновлювальних засобів, малоцінних предметів, матеріалів спортивного призначення, спортивного інвентарю, одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу, сувенірної, поліграфічної продукції та квітів, оплата інших послуг із забезпечення участі національної збірної команди в Дефлімпійських іграх), включаючи організацію роботи штабу дефлімпійської підготовки за місцем проведення ігор;

3) здійснення видатків, пов'язаних із забезпеченням участі національної збірної команди в Паралімпійських іграх (оплата проїзду, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, у тому числі медико-відновлювальних засобів, малоцінних предметів, матеріалів спортивного призначення, спортивного інвентарю, спортивного одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу, сувенірної та поліграфічної продукції, оплата інших послуг із забезпечення участі національної збірної команди в Паралімпійських іграх);

4) висвітлення в засобах масової інформації ходу підготовки та участі національних збірних команд в Дефлімпійських і Паралімпійських іграх (виготовлення та розміщення тематичних відеороликів і фільмів, інформаційних повідомлень тощо);

5) виплату винагород спортсменам - чемпіонам та призерам Дефлімпійських ігор, їх тренерам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 р. N 704 "Про заохочення спортсменів-інвалідів та їх тренерів" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 60, ст. 2036).

До малоцінних предметів, матеріалів та інвентарю належать ті, строк використання яких не перевищує 365 календарних днів або вартість яких без урахування податку на додану вартість не перевищує 1 тис. гривень включно.

3. Склад національних збірних команд для участі в Дефлімпійських і Паралімпійських іграх, перелік спортивного інвентарю, одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу затверджує Мінсім'ямолодьспорт за погодженням з Національним комітетом спорту інвалідів України. При цьому до складу національних збірних команд включаються особи, що супроводжують спортсменів-інвалідів.

4. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті 2 цього Порядку, проводиться Мінсім'ямолодьспортом з урахуванням обґрунтованої потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, визначених Національним комітетом спорту інвалідів України на підставі норм та нормативів, діючих цін і тарифів, кількісного складу національних збірних команд, переліку спортивного інвентарю, одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу, календарних планів заходів та регламентних документів міжнародних спортивних організацій тощо.

5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

6. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

У договорах про закупівлю товарів і послуг обов'язково передбачаються умови щодо заборони збільшення їх вартості, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов'язані із зміною курсу валюти.

Договори про надання послуг з організації та проведення спортивних заходів укладаються безпосередньо з їх надавачами, а договори про оренду (користування) спортивних споруд та обладнання - безпосередньо з їх власниками (балансоутримувачами).

7. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів і послуг, використання яких безпосередньо не пов'язане з організацією навчально-тренувальних зборів та участю в Дефлімпійських і Паралімпійських іграх;

оплату участі в Дефлімпійських і Паралімпійських іграх осіб, які безпосередньо не займаються підготовкою спортсменів національних збірних команд до таких змагань, а також тих, участь яких в зазначених іграх не є обов'язковою, включаючи офіційних осіб;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, що фінансуються за рахунок інших бюджетних програм.

8. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.

(Порядок у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 04.11.2009 р. N 1190)

____________

Опрос