Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения учебно-тренировочных сборов и соревнований по олимпийским видам спорта

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 28.01.2009 № 105
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 січня 2009 р. N 105

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 лютого 2011 року N 84)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсім'ямолодьспорту за програмою "Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються відповідно до Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007 - 2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 р. N 1594 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 46, ст. 3078), на організацію і проведення навчально-тренувальних зборів в Україні та за кордоном, всеукраїнських змагань, міжнародних змагань в Україні з олімпійських видів спорту, забезпечення участі національних збірних команд України у міжнародних змаганнях, що проводяться за кордоном, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на відповідний рік.

3. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті 2 цього Порядку, здійснюється Мінсім'ямолодьспортом з урахуванням обґрунтованої потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, що визначені на підставі встановлених норм та нормативів, діючих цін і тарифів, календарних планів заходів та регламентних документів міжнародних спортивних організацій тощо, а також з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

Конкретний перелік витрат, пов'язаних з організацією і проведенням всеукраїнських змагань, міжнародних змагань в Україні, визначається положеннями про проведення зазначених змагань, затвердженими в установленому порядку.

4. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, що затверджений Державним казначейством.

5. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

У договорах про закупівлю товарів і послуг обов'язково передбачаються умови щодо заборони збільшення їх вартості, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов'язані із зміною курсу валюти.

Договори про надання послуг з організації та проведення спортивних заходів укладаються безпосередньо з їх надавачами, а договори про оренду (користування) спортивних споруд та обладнання - безпосередньо з їх власниками (балансоутримувачами).

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання для проведення спортивних заходів загальнодержавного та міжнародного рівня товарів і послуг, використання яких безпосередньо не пов'язане з організацією та проведенням зазначених заходів, участю в них;

оплату участі у міжнародних змаганнях, що проводяться за кордоном, осіб, які безпосередньо не здійснювали підготовку спортсменів національної збірної команди України до зазначених змагань, а також тих, участь яких у таких змаганнях не є обов'язковою відповідно до регламенту їх проведення, включаючи офіційних осіб;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, що фінансуються за рахунок інших бюджетних програм.

7. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.

____________

Опрос