Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2009 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для подготовки и обеспечения участия национальных сборных команд в Олимпийских играх

КМ Украины
Постановление КМ от 28.01.2009 № 100
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 січня 2009 р. N 100

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та забезпечення участі національних збірних команд в Олімпійських іграх

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 грудня 2009 року N 1399)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та забезпечення участі національних збірних команд в Олімпійських іграх, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та забезпечення участі національних збірних команд в Олімпійських іграх

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсім'ямолодьспорту за програмою "Підготовка та участь національних збірних команд в Олімпійських іграх" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти відповідно до Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007 - 2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 р. N 1594 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 46, ст. 3078), спрямовуються на:

проведення в Україні та за кордоном навчально-тренувальних зборів заключного етапу підготовки спортсменів - кандидатів до складу національної збірної команди України (далі - національна збірна команда) до XXI зимових Олімпійських ігор (далі - Ігри), включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2009 рік;

здійснення витрат, пов'язаних із забезпеченням участі національної збірної команди в Іграх (придбання і виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції, придбання спортивного одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу для спортсменів та тренерів, канцелярських товарів, малоцінних предметів, матеріалів спортивного призначення, спортивного інвентарю індивідуального користування, оплата інших послуг, необхідних для забезпечення участі національної збірної команди в Іграх).

До малоцінних предметів, матеріалів та інвентарю належать ті предмети, матеріали та інвентар, строк експлуатації яких не перевищує 365 календарних днів або вартість яких без податку на додану вартість не перевищує 1000 гривень (включно).

3. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті 2 цього Порядку, проводиться Мінсім'ямолодьспортом з урахуванням потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, визначених на підставі встановлених норм та нормативів, діючих цін і тарифів, кількісного складу національної збірної команди, переліку необхідного спортивного інвентарю, одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу, календарних планів заходів та регламентних документів міжнародних спортивних організацій тощо.

Склад національної збірної команди, перелік необхідного спортивного інвентарю, одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу затверджуються Мінсім'ямолодьспортом за погодженням з Національним олімпійським комітетом.

4. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється у встановленому законодавством порядку.

У договорах про закупівлю товарів і послуг обов'язково передбачається умова щодо заборони збільшення їх вартості, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов'язані із зміною курсу валюти.

Договори про надання послуг з організації та проведення спортивних заходів укладаються безпосередньо з їх надавачами, а договори про оренду спортивних споруд та обладнання (чи користування ними) - безпосередньо з їх власниками (балансоутримувачами).

5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, що затверджений Державним казначейством.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів і послуг, які безпосередньо не пов'язані із забезпеченням проведення навчально-тренувальних зборів заключного етапу підготовки національної збірної команди та участі в Іграх;

забезпечення участі в Іграх осіб, що безпосередньо не здійснювали підготовку спортсменів національної збірної команди до них, а також тих, участь яких в Іграх не є обов'язковою відповідно до регламенту їх проведення, включаючи офіційних осіб;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, що фінансуються за рахунок інших бюджетних програм.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за цільовим та ефективним їх витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.

____________

Опрос