Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении размера убытков, нанесенных вследствие непроведения работ по рекультивация нарушенных земель

КМ Украины
Постановление КМ от 17.12.2008 № 1098
действует с 27.12.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 грудня 2008 р. N 1098

Київ

Про визначення розміру збитків, завданих унаслідок непроведення робіт з рекультивації порушених земель

Відповідно до частини другої статті 157 Земельного кодексу України та підпункту 4 "а" пункту 4 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 січня 2008 р. "Про стан виконання Указу Президента України від 21 листопада 2005 року N 1643 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 червня 2005 року "Про стан додержання вимог законодавства та заходи щодо підвищення ефективності державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель", введеного в дію Указом Президента України від 14 лютого 2008 р. N 121, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що збитки, завдані власникам та користувачам земельних ділянок унаслідок непроведення у визначений робочим проектом землеустрою щодо рекультивації порушених земель строк робіт з їх рекультивації після проведення гірничодобувних, геологорозвідувальних, будівельних та інших робіт, що спричинило зміни у структурі рельєфу, екологічному стані ґрунтів і материнських порід та в гідрологічному режимі земель, відшкодовуються на підставі рішень комісій, утворених згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" (ЗП України, 1993 р., N 10, ст. 193), з визначенням розміру за такою формулою:

 

С

 

Т

 

Зр = ВК х

_______

х

____

,

 

100

 

12

 

 

де Зр - розмір збитків, гривень; ВК - кошторисна вартість комплексу робіт з рекультивації порушених земель відповідно до робочого проекту землеустрою щодо рекультивації порушених земель, гривень; Т - період, на який затримано виконання передбачених зазначеним проектом робіт, місяців; С - облікова ставка Національного банку, встановлена на дату визначення розміру збитків, відсотків.

2. Відшкодування особами збитків, розмір яких визначено відповідно до цієї постанови, не звільняє їх від проведення в установленому порядку робіт з рекультивації порушених земель.

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 22

Опрос