Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения расчетов, предусмотренных статьей 9 Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 2008 год и о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины"

КМ Украины
Постановление КМ от 05.11.2008 № 982
действует с 18.11.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 листопада 2008 р. N 982

Київ

Про затвердження Порядку проведення розрахунків, передбачених статтею 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок проведення розрахунків, передбачених статтею 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 37

 

ПОРЯДОК
проведення розрахунків, передбачених статтею 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України"

1. Цей Порядок визначає механізм погашення НАК "Нафтогаз України" заборгованості за використані матеріальні цінності з державного резерву в сумі не менше ніж 50000 тис. гривень та виконання зобов'язань Держкомрезерву, пов'язаних із зберіганням запасів державного резерву, перед суб'єктами господарювання, які мають заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" та її підприємствами.

2. Учасниками розрахунків є НАК "Нафтогаз України", її підприємства, Держкомрезерв та суб'єкти господарювання - зберігачі матеріальних цінностей державного резерву, які мають заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" та її підприємствами (далі - суб'єкти господарювання).

3. Розрахунки проводяться учасниками в межах суми заборгованості, що утворилася на 1 січня 2008 р., переведена в установленому законодавством порядку у грошову форму і не погашена на дату складення спільних протокольних рішень.

4. Для проведення розрахунків учасники відкривають в установленому порядку рахунки в органах Державного казначейства.

5. Перерахування коштів для погашення заборгованості здійснюється в установленому Державним казначейством порядку за погодженням з Мінфіном шляхом залучення коштів з єдиного казначейського рахунка.

6. Взаєморозрахунки проводяться шляхом послідовного виконання зобов'язань Держкомрезервом, суб'єктами господарювання, підприємствами НАК "Нафтогаз України" та Компанією на підставі спільних протокольних рішень, підписаних усіма учасниками розрахунків.

Учасники розрахунків у графі платіжного доручення "Призначення платежу" додатково зазначають "Стаття 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Погашення заборгованості за ______________________________

                                                                                                                                                        (зазначається вид товарів, робіт, послуг)

згідно з договором від __________________ N ________ та (або) рішенням суду від ____ __________ у справі N _____".

НАК "Нафтогаз України" перераховує кошти, що надійшли від суб'єктів господарювання, до спеціального фонду державного бюджету згідно з пунктом 33 статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

7. За результатами фактично проведених розрахунків з погашення заборгованості Держкомрезерв зазначає у бухгалтерському обліку суми, на які зменшується заборгованість НАК "Нафтогаз України" перед Держкомрезервом і Держкомрезерва перед суб'єктами господарювання, та до 10 числа місяця, що настає за звітним, інформує Мінфін про проведення зазначених розрахунків.

8. За результатами проведених розрахунків Державне казначейство відображає у бухгалтерському обліку дохід спеціального фонду державного бюджету, отриманий від погашення НАК "Нафтогаз України" заборгованості перед Держкомрезервом, а також видатки з державного бюджету Держкомрезерву за програмою 5121030 "Відшкодування підприємствам, установам та організаціям витрат, пов'язаних з обслуговуванням матеріальних цінностей державного резерву". 

____________

Опрос