Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для выплаты единовременного вознаграждения женщинам, которым присвоено почетное звание Украины "Мать-героиня"

КМ Украины
Постановление КМ от 24.09.2008 № 864
действует с 02.10.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 вересня 2008 р. N 864

Київ

Про внесення змін до Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2008 р. N 567 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 47, ст. 1529), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"

1. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Міністерство праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних, Головне управління соціального захисту населення Київської міської, управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрацій.".

2. У пункті 4 слово "тендерної" замінити словом "гендерної".

3. Пункти 5 і 6 викласти у такій редакції:

"5. Бюджетні кошти відповідно до заявок, поданих структурними підрозділами, спрямовуються Міністерству праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням праці та соціального захисту населення обласних, Головному управлінню соціального захисту населення Київської міської, управлінню праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрацій, які, в свою чергу, розподіляють їх між управліннями праці та соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, структурними підрозділами з питань праці та соціального захисту населення виконавчого органу міської, районної у місті ради (далі - органи соціального захисту).

6. Виплата винагороди здійснюється органами соціального захисту на підставі реєстру виплати винагороди, складеного структурними підрозділами.".

____________

Опрос