Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критерия, по которому оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности в сфере услуг электронной цифровой подписи и определяется периодичность проведения плановых мер, связанных с государственным надзором (контролем)

КМ Украины
Постановление КМ от 06.08.2008 № 699
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 серпня 2008 р. N 699

Київ

Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері послуг електронного цифрового підпису і визначається періодичність проведення планових заходів, пов'язаних з державним наглядом (контролем)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 серпня 2014 року N 329)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити критерій, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері послуг електронного цифрового підпису і визначається періодичність проведення планових заходів, пов'язаних з державним наглядом (контролем), згідно з додатком.

2. Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 49

 

КРИТЕРІЙ,
за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері послуг електронного цифрового підпису і визначається періодичність проведення планових заходів, пов'язаних з державним наглядом (контролем)

1. Критерієм, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері послуг електронного цифрового підпису, є належність суб'єктів господарювання до суб'єктів, що провадять діяльність у сфері послуг електронного цифрового підпису, пов'язану з обслуговуванням сертифікатів відкритих ключів або посилених сертифікатів відкритих ключів.

2. Установлюється два ступені ризику - високий та середній.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику належать засвідчувальні центри органу виконавчої влади або іншого державного органу, а також суб'єкти, що провадять діяльність у сфері послуг електронного цифрового підпису і мають статус акредитованого центру сертифікації ключів.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти у сфері послуг електронного цифрового підпису, які мають статус центру сертифікації ключів.

5. Планові заходи, пов'язані з державним наглядом (контролем) за діяльністю суб'єктів господарювання у сфері послуг електронного цифрового підпису, проводяться з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику - один раз на рік;

із середнім ступенем ризику - один раз на три роки.

____________

Опрос