Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении платы за хранение товаров и транспортных средств на складах таможенных органов

КМ Украины
Постановление КМ от 11.06.2008 № 533
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 червня 2008 р. N 533

Київ

Про запровадження плати за зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 грудня 2012 року N 1163)

З метою забезпечення відшкодування витрат, пов'язаних із зберіганням товарів і транспортних засобів на складах митних органів, та у зв'язку з набуттям Україною членства у Світовій організації торгівлі Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити плату за зберігання товарів і транспортних засобів, зазначених у статтях 166 і 168 Митного кодексу України, на складах митних органів починаючи з одинадцятого дня зберігання у розмірах, визначених Державною митною службою.

Плата за зберігання товарів і транспортних засобів, зазначених у пункті 8 частини першої статті 168 Митного кодексу України, не справляється у разі закриття провадження у справі про порушення митних правил за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Для нарахування плати за зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів до розрахункового строку не включається час затримки митного оформлення, що сталася з вини митного органу.

2. Плата, що вноситься за зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів, зараховується в дохід спеціального фонду державного бюджету і використовується відповідно до законодавства.

3. Державній митній службі визначити у місячний строк розмір плати за зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів і затвердити порядок її справляння.

4. Ця постанова набирає чинності через 30 днів з дня офіційного опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 27

Опрос