Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для разработки схем и проектных решений массового применения

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 04.06.2008 № 515
редакция действует с 02.07.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 червня 2008 р. N 515

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення схем та проектних рішень масового застосування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 червня 2010 року N 486

(Установлено, що кошти, передбачені у державному бюджеті Міністерству регіонального розвитку та будівництва за програмою "Розробка схем та проектних рішень масового застосування", використовуються у 2009 році відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, без урахування сум, зазначених у пункті 6 Порядку, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року N 177)

(Установлено, що у 2010 році кошти, передбачені у державному бюджеті Міністерству регіонального розвитку та будівництва за програмою "Розробка схем та проектних рішень масового застосування", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, без урахування сум, зазначених у пункті 6 Порядку, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року N 486)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення схем та проектних рішень масового застосування, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення схем та проектних рішень масового застосування

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті Мінрегіонбуду за програмою "Розробка схем та проектних рішень масового застосування" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінрегіонбуд.

3. Виконавці робіт визначаються головним розпорядником відповідно до законодавства.

4. Закупівля робіт проводиться в установленому законодавством порядку.

5. Головний розпорядник здійснює розрахунки в межах установлених бюджетних коштів на підставі актів фактичного виконання робіт та їх кошторисної вартості відповідно до умов договору.

6. Бюджетні кошти спрямовуються на розроблення:

схем планування територій загальнодержавного значення та спільних проектів транскордонного співробітництва - 820 тис. гривень;

типових проектів будинків доступного житла та об'єктів соціальної сфери - 620 тис. гривень.

7. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

(пункт 7 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 23.06.2010 р. N 486)

8. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос