Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы финансово-хозяйственной деятельности Национальной акционерной компании "Нафтогаз України"

КМ Украины
Постановление КМ от 25.04.2008 № 421
редакция действует с 06.12.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 квітня 2008 р. N 421

Київ

Деякі питання фінансово-господарської діяльності Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 3 грудня 2008 року N 1054

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Державній митній службі та Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" провести в одноденний строк митне оформлення природного газу, ввезеного в Україну у I кварталі 2006 р., із сплатою митного збору за нульовою ставкою за його перебування під митним контролем, пені і штрафних санкцій на умовах, визначених пунктами 7 і 8 цієї постанови, та погашення податкового боргу із сплати податку на додану вартість з операцій з ввезення на територію України товарів до спеціального фонду державного бюджету.

2. Міністерству палива та енергетики, Державному казначейству, Міністерству фінансів забезпечити перерахування Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" сум компенсації різниці в цінах закупівлі та реалізації імпортованого природного газу за бюджетною програмою "Компенсація НАК "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання на виробництво теплової енергії, яка споживається населенням", передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 346 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 29, ст. 926), в обсягах, що надійдуть до спеціального фонду державного бюджету.

3. Державному казначейству спрямувати кошти в обсязі 1581 млн. гривень на рахунок Міністерства палива та енергетики з наступним перерахуванням на рахунки Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та Державної митної служби, відкриті у головному управлінні Державного казначейства в м. Києві для сплати податку на додану вартість, що нарахований під час митного оформлення природного газу відповідно до пункту 1 цієї постанови, та перерахування компенсації відповідно до пункту 2 цієї постанови.

4. Відповідно до пункту 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692), - у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2008 р. N 1017, установити, що закупівля Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" фінансових послуг з надання кредитів для забезпечення розрахунків за природний газ у межах фінансового плану Компанії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 346 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 29, ст. 926), включаючи газ, який буде закачуватися до підземних сховищ, та за послуги з його транспортування, закачування і зберігання у зазначених сховищах, здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. N 1054)

5. Внести до пункту 9 Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2008 р. N 53 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 13, ст. 325), зміни, що додаються.

6. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити зарахування обсягів природного газу, що надійшли в січні 2007 р. та січні - березні 2008 р. від Відкритого акціонерного товариства "Укрнафта" до газотранспортної системи і реалізовані населенню, та провести відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. N 20 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 2, ст. 88; 2007 р., N 2, ст. 68; 2008 р., N 4, ст. 107) розрахунки з погашення зобов'язань до державного бюджету.

7. Державній податковій адміністрації за погодженням з Міністерством фінансів надавати протягом 2008 року Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" та її дочірнім компаніям - "Укртрансгаз" і "Укргазвидобування" розстрочення у сплаті сум податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, рентних платежів за результатами господарської діяльності у поточному році на умовах податкового кредиту згідно із статтею 14 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" в межах бюджетного року.

8. Державній митній службі надати Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" розстрочення у сплаті сум пені і штрафних санкцій, зазначених у пункті 1 цієї постанови, в межах бюджетного року.

9. Державній податковій адміністрації подати протягом п'яти робочих днів з моменту подачі Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" декларації з податку на додану вартість за квітень 2008 р. із заявленою до відшкодування сумою зазначеного податку органам Державного казначейства відповідний висновок. 

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 37

 

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 9 Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням

1. В абзаці першому слова та цифри "січень - березень 2008 року" виключити.

2. В абзаці третьому слова "січень - березень" виключити.

3. В абзаці четвертому слова "січні - березні" виключити.

4. Абзац п'ятий викласти в такій редакції:

"Мінпаливенерго подає до 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, Державному казначейству уточнену інформацію про суму компенсації, розрахованої відповідно до пунктів 5 і 6 цього Порядку виходячи з обсягів природного газу, фактично використаних суб'єктами господарювання у 2008 році для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, та фактичних цін закупівлі і реалізації Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" імпортованого природного газу.".

____________

Опрос