Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году субвенции из государственного бюджета областному бюджету Полтавской области на проведение комплекса работ по созданию памятников Ивану Мазепе и Карлу XII, ремонту и реставрации историко-культурного заповедника "Поле Полтавской битвы"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 23.04.2008 № 410
редакция действует с 31.12.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2008 р. N 410

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Полтавської області на проведення комплексу робіт із створення пам'ятників Івану Мазепі та Карлу XII, ремонту та реставрації історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 3 грудня 2008 року N 1104

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Полтавської області на проведення комплексу робіт із створення пам'ятників Івану Мазепі та Карлу XII, ремонту та реставрації історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Полтавської області на проведення комплексу робіт із створення пам'ятників Івану Мазепі та Карлу XII, ремонту та реставрації історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Полтавської області на проведення комплексу робіт із створення пам'ятників Івану Мазепі та Карлу XII, ремонту та реставрації історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви", а також на будівництво (створення) меморіального комплексу українського козацтва в с. Жуки Полтавської області (далі - субвенція).

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. N 1104)

Головним розпорядником субвенції є МКТ.

Субвенція перераховується обласному бюджету Полтавської області згідно з додатком 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Головний розпорядник субвенції у місцевому бюджеті визначається рішенням про місцевий бюджет.

2. Полтавська обласна держадміністрація формує і подає на розгляд МКТ перелік об'єктів історії та культури (далі - об'єкти), фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції.

3. Використання субвенції здійснюється згідно з переліком об'єктів, затвердженим МКТ за погодженням з Мінфіном та Мінекономіки.

4. Видатки на капітальне будівництво об'єктів за рахунок субвенції здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

5. Державне казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617; 2007 р., N 6, ст. 226), та Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

6. Полтавська облдержадміністрація щомісяця подає МКТ, Мінфіну та Мінекономіки звіт про використання субвенції в розрізі об'єктів та видів робіт.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється згідно із законодавством.

8. Контроль за цільовим та ефективним використанням субвенції здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос