Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мероприятий Украинским институтом национальной памяти

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 23.04.2008 № 404
редакция действует с 31.01.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2008 р. N 404

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів Українським інститутом національної пам'яті

(Дію постанови продовжено на 2009 рік з урахуванням положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та особливостей, викладених в постанові Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 року N 32)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів Українським інститутом національної пам'яті, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів Українським інститутом національної пам'яті

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інститутові національної пам'яті (далі - Інститут) за програмою "Заходи Українського інституту національної пам'яті" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються Інститутом на:

відзначення 75-х роковин Голодомору 1932 - 1933 років в Україні;

здійснення моніторингу пріоритетних питань щодо відновлення та збереження національної пам'яті, в тому числі збирання, аналіз і поширення інформації у цій сфері;

проведення акцій з відзначення пам'ятних дат та інформаційно-просвітницьких заходів.

3. Інститут затверджує план заходів щодо виконання бюджетної програми.

4. Перерахування бюджетних коштів здійснюється відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів проводиться Інститутом відповідно до законодавства.

Розрахунки за придбані товари, виконані роботи і надані послуги здійснюються згідно з умовами договору про закупівлю товарів, робіт і послуг на підставі актів їх приймання-передачі та підтвердних документів щодо виконання договору.

6. Оплата консультаційно-дорадчих, інформаційних послуг, послуг експертів, дослідників, послуг з підготовки до публікації друкованої просвітницької продукції, оплата за використання авторського права і суміжних прав як складових послуг з проведення заходів у сфері відновлення та збереження національної пам'яті здійснюється відповідно до законодавства.

7. Попередня оплата товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

8. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до вимог законодавства.

____________

Опрос