Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для разработки новых видов протезно-ортопедических изделий и обслуживания инвалидов в стационарах при протезных предприятиях

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 23.04.2008 № 403
редакция действует с 17.06.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2008 р. N 403

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах

Дію постанови продовжено на 2009 рік з урахуванням положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та особливостей, викладених в постанові Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 року N 32

Дію постанови продовжено на 2010 рік з урахуванням особливостей,
 викладених в постанові Кабінету Міністрів України
 від 9 червня 2010 року N 411

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2008 році коштів, передбачених Мінпраці у державному бюджеті за програмою "Розробка нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування завдань, визначених у розділах I і II плану заходів з подальшого розвитку вітчизняного виробництва технічних та інших засобів реабілітації на 2008 - 2009 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 575 (далі - план заходів), та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах.

3. Одержувачами бюджетних коштів є:

УкрНДІпротезування - для виконання завдань, передбачених у пунктах 1, 2, 4 і 10 плану заходів;

промислове об'єднання "Укрпротез" - для виконання завдань, передбачених у пунктах 7 і 8 плану заходів;

державні, у тому числі казенні експериментальні протезно-ортопедичні підприємства, у складі медичних відділів яких функціонують стаціонари первинного та складного протезування, що здійснюють обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється відповідно до законодавства.

5. З метою запобігання виникненню кредиторської заборгованості на кінець року в договорі про закупівлю товарів, робіт і послуг обов'язково передбачається вимога стосовно коригування суми та зобов'язань сторін, визначених у договорі, у разі зменшення бюджетних призначень під час внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос