Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы приобретения в 2008 году технических и других средств реабилитации

КМ Украины
Постановление КМ от 23.04.2008 № 401
действует с 23.04.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2008 р. N 401

Київ

Деякі питання придбання у 2008 році технічних та інших засобів реабілітації

Відповідно до статті 83 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що придбання технічних та інших засобів реабілітації, виготовлених за індивідуальним замовленням інвалідів та осіб, які мають право на безоплатне забезпечення такими засобами згідно із законодавством, а також оплата послуг з ремонту технічних та інших засобів реабілітації здійснюються Фондом соціального захисту інвалідів на підставі договорів, укладених з підприємствами незалежно від форми власності, що є безпосередніми виробниками таких засобів (надавачами послуг з ремонту) та відповідають кваліфікаційним вимогам (далі - підприємства), без застосування тендерної процедури, у такому порядку:

1) видатки на придбання технічних та інших засобів реабілітації здійснюються за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2008 рік Фонду соціального захисту інвалідів за програмою 2507090 "Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації", крім видатків на придбання протезно-ортопедичних виробів, необхідних для проведення складного протезування, які здійснюються за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2008 рік Фонду соціального захисту інвалідів за програмою 2507080 "Соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів", відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 р. N 1652 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 48, ст. 3195).

Сума, на яку укладається договір з підприємством, визначається з урахуванням:

потреби, встановленої органами праці та соціального захисту населення на підставі відомостей централізованого банку даних з проблем інвалідності;

цін на технічні та інші засоби реабілітації, що не перевищують граничні ціни, затверджені Міністерством праці та соціальної політики, для інвалідів та інших осіб, які забезпечуються такими засобами;

вартості послуг з ремонту технічних та інших засобів реабілітації, яка визначається виходячи з фактичних витрат і рівня рентабельності, встановленого Міністерством праці та соціальної політики.

У разі коли особа виявила бажання замовити такий засіб за ціною, що перевищує граничну, вона сплачує різницю за власний рахунок (крім випадків складного протезування);

2) виготовлення технічних та інших засобів реабілітації і надання послуг з їх ремонту здійснюються підприємствами в міру надходження індивідуальних замовлень;

3) Фонд соціального захисту інвалідів має право проводити попередню оплату підприємствам, якщо це передбачено договором, але на строк не більше ніж визначено законодавством.

Остаточна оплата технічних та інших засобів, виготовлених за індивідуальним замовленням, послуг з ремонту таких засобів здійснюється після поставки цих засобів і надання послуг з їх ремонту відповідно до укладених Фондом соціального захисту інвалідів договорів на підставі актів здавання-приймання робіт (наданих послуг) та реєстрів централізованого банку даних з проблем інвалідності.

2. Міністерству праці та соціальної політики затвердити кваліфікаційні вимоги до підприємств, які виробляють технічні та інші засоби реабілітації та надають послуги з ремонту цих засобів.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 26

Опрос