Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке использования в 2008 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки природоохранной деятельности, в том числе через механизм удешевления кредитов коммерческих банков

КМ Украины
Постановление КМ от 17.04.2008 № 385
действует с 17.04.2008

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2008 р. N 385

Київ

Про порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки природоохоронної діяльності, у тому числі через механізм здешевлення кредитів комерційних банків

Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити, що у 2008 році кошти, передбачені у державному бюджеті Міністерству охорони навколишнього природного середовища за програмою "Фінансова підтримка природоохоронної діяльності, у тому числі через механізм здешевлення кредитів комерційних банків", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. N 398 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 18, ст. 706).

Внести до зазначеного Порядку зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 33

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки природоохоронної діяльності, у тому числі через механізм здешевлення кредитів комерційних банків

1. В абзаці другому пункту 1 слова ", яка виплачується для" замінити словом "з".

2. У пункті 2 слова "у двомісячний строк після набрання чинності цим Порядком" виключити, а після слів "за погодженням з" доповнити словами "Мінфіном і".

3. В абзаці другому пункту 3 слова " - одержувачами бюджетних коштів" виключити.

4. У пункті 4 слова "одержувачам бюджетних коштів" замінити словами "юридичним особам".

5. В абзаці другому пункту 5 слова "залученими у поточному році" замінити словами "залученими у поточному та у попередньому році".

6. У пункті 6 слова "Одержувачі бюджетних коштів" замінити словами "Юридичні особи, які отримали компенсацію відсоткової ставки за залученими у комерційних банках кредитами,".

7. Доповнити абзац перший пункту 7 після слова "Компенсація" словами "за фактично сплачені відсотки за залученими кредитами у комерційних банках для здійснення природоохоронних заходів", а після слів "компенсації за залученим кредитом" - словами ", копії платіжних доручень про сплату відсотків за користування кредитом".

8. У пункті 10 слова "та одержувачів бюджетних коштів" виключити.

____________

Опрос